Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Radikální proměna Lukáše Pavláska. Shodil přes deset kilo, vypadá skvěle

+ Dalších 7 fotografií

Doba, kdy Lukáš Pavlásek (45) trpěl nadváhou, je pryč. Oblíbený komik a moderátor zhubl 10 kilogramů a výrazně prokoukl. Jak se mu to podařilo, se svěřil v rozhovoru pro eXtra.cz na křtu nového alba Michala Davida. Navíc by prý v hubnutí ještě rád pokračoval. 

Lukáš Pavlásek přiznal, že mu váha kolísala sem a tam. Někdy přibral například šest kilo a někdy zhubl třeba tři kila. Nikdy však nevypadal lépe než teď. Oblíbenému komikovi se podařilo zhubnout neuvěřitelných deset kilo a stále prý ještě není na té váze, kterou by si představoval. Už teď se ale cítí lépe než kdy dřív.


"Ono se to tak střídá u mě. Teď mám období, kdy jsem zhubl. Mám dole deset kilo a ještě bych chtěl tak dvě shodit a poté u toho vydržet," přiznal s úsměvem na rtech Lukáš Pavlásek pro eXtra.cz, který o sobě s humorem prohlásil, že vypadal jako tři Obelixové dohromady.

Z hejtů si nic nedělá

Nyní moderátor výrazně prokoukl a fanouškům svěřil i osvědčenou radu, jak zhubnout. "Nežrat a hýbat se," radí Pavlásek, který má za sebou i účast v taneční soutěži StarDance. Ačkoli tenkrát za své taneční pohyby dostával od lidí velkou bídu, přesto na tanec nezanevřel. Rád si dnes zatancuje například v barech, kde prý tančí rovnou první ligu.


Zároveň se vyjádřil i k tehdejším hejtům na svou osobu. "Já nerozumím tomu, že někoho pobuřuje zábavný pořad. Je to zábava, stejně jako stand up vystoupení. Oni ti lidé žijí v nějakém jiném světě než já a já se tím nechci nijak zabývat. Mně to i tehdy bylo úplně jedno," dodal Pavlásek, který i přes veškerou kritiku tehdy v taneční show skončil na bronzovém třetím místě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy