Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Proměna Lucie Boryhové za 20 let: Z nevýrazné žabky královnou Televizních novin!

+ Dalších 72 fotografií
Lucie Borhyová (40) se na obrazovkách televize Nova objevuje již dvaadvacet let. Málokdo si ale pamatuje, kde tahle pohledná moderátorka vůbec začínala. Psal se rok 1997 a Lucie nastoupila do pořadu Ptákoviny, kde hrála blbou blondýnu, která si neví rady se řízením. Jak se dostala až do hlavních vysílacích zpráv?

Je to přesně dvaadvacet let, kdy televize Nova hledala do nového zábavního pořadu Ptákoviny pohlednou blondýnku, která by zaujala široké publikum. Karta tehdy padla na Lucii Borhyovou (40), což se později ukázalo jako sázka na jistotu.

Lucie v Ptákovinách hrála lehce nablblou blondýnu, které museli chlapi pomáhat s autem, jelikož si s ním nevěděla rady. Musíte uznat, že v podání Lucie to před dvaceti lety byla docela sranda, i když v současné době by patrně tento formát neuspěl.

Od blbé blondýny se zanedlouho odpoutala a stala se sekretářkou generálního ředitele Vladimíra Železného. Železný se nakonec rozhodl udělat z Lucie Boryhové opravdovou hvězdu. Někteří škarohlídi tvrdili, že místo zprávařky dostala Lucie z protekce, ale to není úplně tak pravda.

Lucie se učila za pochodu a své místo si pilně vydřela. Diváci si ji velmi oblíbili a nikoho jiného si v moderátorském křesle neumí představit ani v současnosti. Poprvé se Lucie jako moderátorka na Nově objevila 5. srpna roku 1999 po boku Reye Korantenga.

Související články

Další články