Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Proměna lamače dívčích srdcí z Ulice: Z divokého Štěpána vyrostl zatraceně hezký chlap

Proměna lamače dívčích srdcí z Ulice: Z divokého Štěpána vyrostl zatraceně hezký chlap
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
ULICE
Mladý herec Štěpán Benoni (35) si zahrál hned v několika českých seriálech a lidé si ho velmi oblíbili. Dlouhou dobu ho mohli diváci pravidelně vídat na obrazovkách TV Nova coby Štěpána Stránského. Herec poté z Ulice přešel do seriálu Ordinace v růžové zahradě a objevil se také na obrazovkách České televize v seriálu Sever. Štěpán se v Ulici objevoval prakticky od začátku a za tu dobu se pořádně změnil. Ze seriálového lamače dívčích srdcí vyrostl pořádný chlap.

Herec Štěpán Benoni jde prakticky z role do role a na svůj mladý věk je velmi úspěšným hercem. Diváci si ho zapamatovali hlavně jako Štěpána Stránského ze seriálu Ulice, kde dlouhou dobu hrál přítele Terezy Jordánové. Jenomže to se psal rok 2006 a od té doby se z mladého rozverného klučiny stal pořádný chlap.

Kromě Ulice zazářil Benoni ve filmu Tobruk či v seriálu Pustina, Ordinace v růžové zahradě nebo detektivce Sever. Štěpán Benoni je sice pohledný muž, ale dámy mají smůlu. Od roku 2016 je v chomoutu.

Svatba se konala 17. srpna 2016 ve slovenských Topoľčiankách. Jeho manželka Vladimíra se totiž na Slovensku narodila, ale po vystudování DAMU zakotvila v Praze. Nedávno se herec objevil na večírku, kde prozradil, že s věkem všechny své neřesti pomalu ale jistě opouští.

"Já jsem měl spoustu neřestí, ale všechny je postupně opouštím. Přestal jsem kouřit cigarety a řeším to právě Glo a to mi chutná. To, že všechny své neřesti opouštím, je určitě zkušenostmi a věkem," svěřil se herec.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy