Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Proměna královských dětí: Takhle budou George, Charlotte, Louis a Archie vypadat za 20 let

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Forenzní vědci už nám ohledně královské rodiny odhalili mnohé - ještě před jejich narozením věděli, jak budou prince George (6), princezna Charlotte (4), princ Louis (1) a Archie (6 měsíců) vypadat, až vykouknou na svět. Nyní veřejnosti odhalili, jak budou děti, které se narodily se zlatým dudlíkem, vypadat za 20 let. Projdou obrovskou proměnou a vyrostou z nich skuteční krasavci.

Nad roztomilostí dětí z britské královské rodiny se dojímá celý svět. Šestiletý princ George je malý elegán, princezna Charlotte baví veřejnost svou rebélií, roční princ Louise je usměvavé batole a půlroční Archie okouzluje očima po mamince, kterýma poznává svět. Forenzní vědci nyní odhalili, jak budou královská robátka vypadat za 20 let.

Princ George, který s velkou pravděpodobností jednoho dne usedne na královský trůn, má velké předpoklady do budoucna vypadat spíše jako model spodního prádla. Výrazná čelist a pronikavé mandlové oči z něj podle forenzních vědců udělají velmi žádaného muže a pravděpodobně i jednoho z nejkrásnějších členů královské rodiny.

Princezna Charlotte bude za 20 let naprosto okouzlující dámou, která svou krásou půjde ve šlépějích maminky Kate Middleton Vědci předpokládají, že pokud zůstane stejnou rebelkou, jakou je dnes, obarví si své hnědé vlasy na černo a na veřejnosti se bude objevovat s výrazným líčením.

Zřejmě nejhůř z dětí Williama a Kate podle forenzních vědců dopadne malý princ Louis Ten má totiž velké předpoklady zdědit po tatínkovi problém s plešatěním, což se na jeho celkovém vzhledu může podepsat. Holou hlavu však mohou zachránit křišťálově modré oči.

Královské dítě bez titulu

Aktuálně jediné královské dítě, které nenosí žádný titul, tedy Archie Harrison Mountbatten-Windsor, bude zřejmě zrzavý přesně tak, jak se předpokládalo. Díky mamince Meghan Markle se navíc bude pyšnit snědou pletí a bude nejexotičtějším a vzhledově nejzajímavějším členem rodiny. Pokud navíc po princi Harrym kromě zrzavých vlasů zdědí i rebelskou povahu, bude britským aristokratům dělat ještě pořádné starosti.

Na to, jak budou za 20 let vypadat děti z britské královské rodiny, se podívejte v galerii. Kdo bude podle vás nejhezčí?

Související články

Další články