Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Velká proměna Kateřiny Cajthamlové. V minulosti cepovala tlouštíky, teď sama přibrala nějaké to kilo navíc

Kateřina Cajthamlová a její proměna.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
proměna

Lékařku Kateřinu Cajthamlovou si každý vybaví z pořadu Jste to, co jíte, kde radila nešťastným lidem, jak zatočit s obezitou. Pořad se točil v období před více než deseti lety, kdy Kateřina měla o pár kil méně. Jak ale sama několikrát řekla, nyní se cítí mnohem lépe. Po dlouhé době se objevila ve společnosti, a to na křtu knihy Patrika Rozehnala, kde byla i redakce eXtra.cz. Na fotky její proměny se můžete podívat v naší galerii. 

Kateřina Cajthamlová byla ikonou pořadu Jste to, co jíte, kde pomáhala obézním lidem shodit nějaká ta kila navíc. V té době měla hubenou postavu jako proutek. S přibývajícím věkem ale nabrala kila, za což je nyní vlastně šťastná. Když totiž účinkovala ve známé reality show, řešila rodinné záležitosti a byla vystavená stresu, jak později přiznala.


„Komické je, že stále ještě nesplňuji medicínský pojem nadváha. Lidé si mě ale nejvíc pamatují z dob, kdy jsem byla vyloženě vychrtlá. Bylo mi 43 let, byla jsem po rozvodu. A s tím to srovnávají,“ řekla redakci eXtra.cz před šesti lety.

Cajthamlová přestala kouřit

A co je důvodem její proměny? Kateřina se zbavila své závislosti. „Před sedmi lety jsem odložila svou aktivační drogu, tedy cigarety, a v tu chvíli máte rázem o dvě konfekční velikosti navrch. Mám deset kilogramů nahoře. A to mám větší výkonnost, víc sportuji, ale velikost a kila přesto zůstávají. Je to zkrátka kromě vlivu věku daň za vysazení oné drogy. Ale musím přiznat, že je mi to upřímně fuk,“ popsala.


Nyní se lékařka objevila po delší době na veřejnosti, a to na křtu nové kuchařky od Patrika Rozehnala, kde byla i redakce eXtra.cz. Vypadala velice spokojeně a moc jí to slušelo. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy