Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Proměna k nepoznání: Nikol Štíbrová ze 3v1 zhubla přes 10 kilo!

Proměna k nepoznání: Nikol Štíbrová ze 3v1 zhubla přes 10 kilo!
Zdroj: ïnstagram/archiv: Nikol Štíbrová
+ Dalších 6 fotografií
Proměna
Oblíbená moderátorka Evropy 2 a jedna z aktérek komických videí 3v1 Nikol Štíbrová (33) se chlubí svým vzhledem na sociálních sítích, kde sklízí také velký úspěch. Na svém instagramovém profilu má přes 522 tisíc sledujících. Těmto všem lidem se pochlubila, jak se její tělo změnilo.

Nikol Štíbrovou (33) může někdo znát ze seriálu Vyprávěj nebo z Pojišťovny štěstí z roku 2004. V poslední době se ale dostala do podvědomí diváků všech věkových kategorií. Vzhledem k velkému počtu sledujících na Instagramu dostává Nikol i honorované spolupráce. A málo jich rozhodně není!

Zhubla 10 kilo

Pod fotografií, kde srovnává svůj vzhled v roce 2011 a 2020, napsala, že se kvůli váze hodně trápila. "Trápila jsem se, ne že ne. Čím víc jsem měla v hlavě, že je nějaký problém, tím víc jsem přibírala," svěřila se fanouškům. Proto také měla problém s tím najít si k sobě druhou polovičku.

Záleží na psychice

Je fakt, že pokud máte psychické problémy, přibíráte. S tím má Nikol totiž zkušenosti. Hubla, až když byla psychicky vyrovnaná. "Zhubla jsem, až když jsem to přestala mít v hlavě a přestala jsem se s tím zabývat," napsala herečka. Proto není jen důležité, kolik toho člověk sní, ale zda je i psychicky v pořádku.

Související články

Další články