Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Proměna hvězdy Ulice Terezy Bebarové: Jsem na váze, kterou jsem měla před dětmi

Tereza Bebarová se pochlubila dechberoucí proměnou.
Zdroj: se svolením Terezy Bebarové
+ Další 3 fotografie
hubnutí

Herečka Tereza Bebarová (46) se pochlubila dechberoucí proměnou své postavy, snímky od sebe dělí pouhý rok. Skvělá forma, která zapříčinila i značně mladistvý vzhled, není dílem plastického chirurga, kterému říká "NE", ale zdravého životního stylu. Tereza také prozradila, že má svou váhu stejnou, jako měla před dětmi. "Všechno začíná v hlavě."

Herečka Tereza Bebarová své sledující na sociálních sítích nedávno naprosto ohromila, když sdílela svůj snímek z dovolené v plavkách. Na fotografii vyniklo její pevné štíhlé tělo, se kterým je aktuálně velmi spokojená. "Tyhle fotky dělí necelý rok. Vrátila jsem se na svoji původní váhu, kterou jsem měla před dětma, a cítím se takhle fajn. Nemám problém ani s jednou z nich, jen je sem dávám pro zajímavost jako důkaz, jak u mě zafungoval přerušovaný půst, vitaminy, minerály a možná něco přispělo i to otužování," uvedla ke snímku Tereza.

Dříve jsem měla mindráky, dnes pracuji na svém sebevědomí

Také se svěřila s informací, že i ona měla v hlavě kritické myšlenky, které směřovaly na její "nedokonalosti", pod rukama plastického chirurga ale nakonec jen tak tak nikdy neskončila. "V minulosti jsem některé části svého těla nepovažovala za úplně repre - velký nos, žádná prsa... Pravda, dneska existujou různá řešení (silikon, plastika nosu atd.), která jsou sice fotogenická pro Instáč, ale já se touhle cestou vydávat nechci," prozradila svým sledujícím s faktem, že pracuje hlavně na svém sebevědomí, což je cesta, která má pro ni smysl, názory ostatních si tak k srdci nebere.

"I když někdo z vás může namítnout, moc hubená, moc taková či onaká, tohle jsem já, takhle mě Pán Bůh stvořil a je mi takhle fajn. Každý takovýhle tzv. problém totiž začíná v hlavě... aspoň já to tak mám. Co myslíte?" dodala herečka, která je pro své sledující velkou inspirací a vysloužila si za svá slova vlnu obdivu.


Související články

Další články