Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Proměna hvězdy Slunečné Evy Burešové: Z vysmívané holky od vedle po žhavý symbol současnosti

Proměna hvězdy Slunečné Evy Burešové: Z vysmívané holky od vedle po žhavý symbol současnosti
Zdroj: Instagram/archiv Evy Burešové
+ Dalších 14 fotografií
proměna
Hvězdu seriálu Slunečná Evu Burešovou (27) vnímá většina fanoušků a sledovatelů jako celebritu, talentovanou zpěvačku a herečku. Protože se krásná Eva nenarodila do slavné rodiny, musela si cestu k hvězdné kariéře a slávě sama odpracovat a vydobýt.

Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová na sebe poprvé upozornila v roce 2011 v soutěži Česko Slovensko má talent, kde se jí tehdejší porotce Jaro Slávik (46) vysmál, za leopardí šaty, které vynesla. To ještě nečekal, že Eva svým pěveckým výkonem ohromí nejen celou porotu, ale také celé Česko i Slovensko. Za připomínku k šatům, které vynesla, se Jaro Slávik nakonec omluvil a Evu označil za nejlepší mladou zpěvačku, která se za posledních patnáct let kdy objevila v pěvecké či talentové soutěži.

Po talentové soutěži nabrala její kariéra závratnou rychlost

Eva se postupně stala hvězdou předních muzikálů, kde dostávala hlavní role. V roce 2013 si zahrála v seriálu Gympl s ručením omezeným. V herectví se Eva Burešová našla a postupně přicházela jedna herecká nabídka za druhou. V roce 2017 začala hrát v seriálu Modrý kód a od ledna 2020 se objevuje jako jedna z hlavních hvězd v seriálu Slunečná, kde hraje roli Týny.

Eva Burešová opět ohromila celou republiku svým pěveckým talentem, když byla v roce 2018 soutěžící páté řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, kam letos na podzim jako porotkyně ročníku 2020 zasedla a hodnotí výkony soutěžících.

Dopad světové pandemie

Koronavirus si nevybírá a virus, který zužuje celý svět, si vybral daň i na talentované zpěvačce. V současné době se léčí Eva Burešová z koronaviru doma v karanténě. Fanoušci se ale nemají čeho obávat, Eva všechny skrz Instagram ujistila, že nemá vážný průběh. A díky pozitivnímu přístupu bude Eva Burešová zajisté brzy zase jako rybička.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy