Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Proměna hvězdy filmu Láska Nebeská: Thomas Brodie-Sangster uvězněný v těle chlapce

Thomas Brodie-Sangster vypadá ve třiceti jako mladík v pubertálních letech.
Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
navždy kluk
Herec Thomas Brodie-Sangster (30) je jedním z umělců, kteří byli do filmových rolí obsazovaní už od dětství. Za svůj život prošel dlouhou filmovou cestou a sbíral jeden úspěch za druhým. Jedna věc ale herce od ostatních maličko odlišuje. Ač je Thomas už dospělý třicátník, i tak má stále vizáž mladého chlapce, což mu do karet v mnoha situacích příliš nehraje.

Herec Thomas Brodie-Sangster patří k jedněm z nejuznávanějších světových herců. Filmové role dostával už od dětství a zahrál si v trhácích jako je Láska nebeská, Tristan a Isolda, kde hrál roli Tristana, nebo v dobrodružné trilogii Labyrint.

Do podvědomí diváků se nedávno dostal zejména kvůli ztvárnění Bennyho v jednom z nejúspěšnějších letošních miniseriálů Dámský gambit, kde si zahrál po boku herečky Any Taylor‑Joy, která ztvárnila roli šachové mistryně Elizabeth.

Věčně mladý

Thomas Brodie-Sangster je známý nejen kvůli úspěšné a rozsáhlé herecké kariéře, kterou má za sebou, ale také kvůli jeho zarážejícímu mladistvému vzhledu. Herec letos sfoukl na narozeninovém dortu třicet svíček, ale stále vypadá jako patnáctiletý klučina.

Ač by pro schopnost vypadat stále mladý mnoho lidí dalo cokoliv, herec v minulosti přiznal, že mu to není vždy ku prospěchu. Nejen, že mu bez dokázání věku neprodají alkohol, ale hlavně ho filmoví režiséři nemohou tak často, jako jiné adepty, obsazovat do rolí dospělých mužů. Dokonce ho už několikrát obsadili do dětských rolí.

V galerii se podívejte, jak se hvězda filmu Láska nebeská proměnil. Spíše to ale vypadá, že našel lektvar věčného mládí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy