Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Proměna hvězd Sexu ve městě: Na kom se podepsal zub času nejvíce

Snímek z filmu Sex ve městě.
Zdroj: New Line Cinema
+ Dalších 10 fotografií
galerie

Seriál Sex ve městě udělal obrovskou díru do světa, a tak se dočkal nejen filmového zpracování, ale i seriálového pokračování. Dámská čtveřice v hlavní roli ukázala téma vztahů, sexu a že život bez partnera nebo dětí není žádné tabu. Podívejte se na snímky profesionálních fotografů, jak se hvězdy Carrie, Samantha, Miranda, Charlotte v průběhu času proměnily.

Celou čtveřici můžete zhlédnout dnes večer v prvním filmu Sex ve městě z roku 2008, který reprízuje Nova Cinema. Od jeho natočení uteklo již 14 let a od první epizody seriálu dlouhých 24 let. Na někom čas s vráskami nešetřil, jiní ovšem zrají jako víno. Pojďme se podívat, jak Samatha, Carrie, Charlotte a Miranda vypadají dnes.

Hvězdy seriálu zrají jako víno

Herečka Sarah Jessica Parker (57) ztvárnila ústřední postavu Carrie Bradshaw, která celým seriálem provází jako novinářka a dá se považovat za tu nejznámější z celé čtveřice. Právě na ní se za tu dobu dle fanoušků podepsal čas zcela nejvíce, avšak svou postavu si udržuje stále ve štíhlé formě, stejně tak se nezměnil ani její kudrnatý šibalský rozcuch.

Seriálová Samantha Jones, v reálu Kim Cattrall (65), je pověstná svou zálibou v mužích, které střídala jako ponožky, což ji dělalo šťastnou a dle výzkumu se stala tou nejoblíbenější postavou vůbec včetně jejích hlášek, které doslova zlidověly. Sama herečka i po těch letech vypadá skutečně skvěle a stárne s velkou grácií. V pokračování s názvem A jak to bylo dál se však již neukázala. Na jedné straně se mluvilo o jejím nepřátelském vztahu s Parker, na straně druhé sama herečka prohlásila, že už se nechce svlékat, jak informoval web People.

Alkoholismus, rakovina i změna orientace

Miranda je v seriálu Sex ve městě nezávislou a nekompromisní právničkou. V reálném životě stihla herečka Cynthia Nixon (56) porazit rakovinu prsu a vyměnit svou sexuální orientaci, považuje se totiž za bisexuálku a ve svých šestapadesáti letech vypadá skutečně fantasticky, stejně jako Kristin Davis (57), jež ztvárňuje Charlotte.

V Sexu ve městě byla za jemnou, uspořádanou ženu, v reálném životě je ale vyléčenou alkoholičkou, který si prošla skutečně zapeklitou cestou. Právě seriál jí dle jejích slov uchránil od návratu k alkoholismu, uvádí web cheatsheet.com.

Související články

Další články