Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Proměna herců z Mumie: Evelyn je kočka i po letech, z dobrodruha Ricka je proplešatělý buclatý taťka

Mumie po 23 letech: Rachel Weisz je pořád kočka, Brendan Fraser zfotrovatěl
Zdroj: Universal Pictures, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
proměna

Za tajemstvím zmizelého města Hamunaptry, pokladem faraonů a Knihou mrtvých se už před 23 lety vydali hrdinové filmu Mumie (1999). Tehdy fešný Brendan Fraser (53) v roli Richarda "Ricka" O'Connella bojoval s oživlým Ihmotepem (Arnold Vosloo), dnes už ale bojuje jen s nadváhou, jak je vidět i na snímcích z nedávného filmového festivalu v Benátkách. Jak se on a další herci z legendárního snímku, který dnes reprízují na TV Nova, změnili? 

Dobrodruh Rick, krásná egyptoložka Evelyn a její poněkud výstřední bratr Jonathan jsou hlavními tvářemi kultovního filmu Mumie od režiséra Stephena Sommerse. Snímek, který získal na ČSFD 78%, byl natočen již před 23 lety a představitelé ústředních postav se od té doby velmi změnili.

Z lamače dívčích srdcí je taťka

Dvě dekády se vepsaly do tváře hlavně kdysi pohlednému herci Brendanu Fraserovi. V jisté fázi života o sebe zkrátka přestal pečovat a z lamače dívčích srdcí se stal obtloustlým chlapíkem, který by už s oživlou mumií bojovat rozhodně nezvládl.

Letos dorazil Fraser na filmový festival v Benátkách, kde představil svůj nový film Velryba. V tomto snímku, který natočil Darren Aronofsky, vážil herec neuvěřitelných 270 kilogramů, jak uvedl Vanity Fair. Nenechte se však poplést, celé hodiny musel herec nosit těžký protetický oblek. Ve skutečnosti tedy sice tolik kilo nemá, ale vlasů mu ubylo, stejně jako dřívějšího sex-appealu. Na červeném koberci přesto působil v tmavém obleku jako elegán.

Krásná žena Jamese Bonda

Oproti Brandonovi představitelka Evelyn, zdá se, vůbec nestárne. Britská herečka Rachel Weisz sice letos oslavila 52. narozeniny, ale i ona je živoucím důkazem, že věk je jen číslo. Krásné brunetce se daří nejen ve světě showbyznysu, ale i v soukromí. S manželem Danielem Craigem alias Jamesem Bondem vychovává malou dcerku (4), jejíž jméno však drží v tajnosti. O radostné novince tehdy informovala všechna zahraniční média včetně serveru People.

Oba mají ještě děti z předchozích vztahů: Weisz má syna Henryho (16) s režisérem Darrenem Aronofskym (53), zatímco Craig má dospělou dceru Ellu (30), jejíž maminkou je Fiona Loudon. Naposledy dvojnásobná maminka diváky nadchla v historickém filmu Favoritka po boku Olivie Colman a Emmy Stone.

V galerii se podívejte, jak se dnes tito dva i další herci z Mumie proměnili.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy