Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Proměna herců z E.T. - Mimozemšťana: Jak dnes vypadají malý Elliot a jeho sestra Gertie

Proměna herců z E.T. - Mimozemšťana: Jak dnes vypadají malý Elliot a jeho sestra Gertie
Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 9 fotografií
Proměna
V oblíbeném snímku E.T. - Mimozemšťan ztvárnily hlavní role dětští herci. Jenže od natáčení filmu uběhla už pořádná řádka let. Mnohé pak napadá, jak dnes vypadají sourozenci Elliott, Gertie a Michael. Podívejte se, co dnes dělají hvězdy E.T. - Mimozemšťana.

Rodinný sci-fi snímek poprvé diváci spatřili už v roce 1982. E.T. - Mimozemšťan sklízí úspěchy u diváků dodnes. Krom roztomilého mimozemšťana se ve filmu objevuje i řada dětí. Hlavními postavami je především sourozenecké trio tvořené Elliottem (Henry Thomas), Gertie (Drew Barrymore) a Michaelem (Robert MacNaughton). Jaký osud tehdy dětské herce potkal?

Elliott alias Henry Thomas

Filmový Elliott se díky snímku setkal s obrovskou slávou, po premiéře u něj doma zvonil téměř bez přestání telefon. Rodiče mu však na nějakou dobu hraní zatrhli. Henry Thomas v talkshow Lorraine vysvětlil, že se velmi báli, že z něj bude další dětská hvězda, která po úpadku slávy skončí na drogách. Byli navíc zvyklí na vesnický život a neměli zrovna velkou chuť s ním cestovat do velkých měst na natáčení.

Henry Thomas si sice v herectví dal pauzu, ale rozhodně se mu nepřestal zcela věnovat. Ba naopak, na kontě má desítky rolí ve všemožných filmech a seriálech. Vídat ho diváci mohou hlavně v hororech, například v takových, jako jsou Psycho IV: Začátek, Duch spisovatele, Ouija: Zrození zla, Gerald's Game, Doktor Spánek od Stephena Kinga či nejnověji Dreamkatcher z letošního roku. V roce 2018 se Henry Thomas stal i hvězdou Netflixu, když si zahrál otce pěti dětí v hororovém seriálu The Haunting.

Hercovi rodiče se báli, že jejich syn bude jen další dětskou hvězdou, na kterou se zapomene a ona propadne drogám. To se sice nestalo, ale Henry Thomas rozhodně žádným svatouškem není. V prosinci roku 2019 zatkla oregonská policie Thomase poté, co byla okolojedoucím motorkářem upozorněna na auto stojící na křižovatce. Když strážníci přijeli, představitel Elliotta spal za volantem. Henry jevil známky opilosti, byl zatčen a strávil noc v cele. Ačkoliv se Henry Thomas vězení úspěšně vyhnul, soud mu vyměřil trest v podobě ročního docházení do nápravného programu, který má měnit chování nezodpovědných řidičů.

Gertie alias Drew Barrymore

Drew Barrymore je celosvětově známá herečka, která se na výsluní dostala právě díky ztvárnění role maličké Gertie v E.T. - Mimozemšťanovi. Jak už tomu u dětských hvězd bývá, tak i Drew propadla drogám. Skandály se jí ale začali lepit na paty mnohem dříve, než v jiných případech.

Jako filmová hvězda ve velmi mladém věku začala navštěvovat večírky. Kouřit cigarety začala v pouhých devíti letech, ve dvanácti přišla marihuana a ve třinácti už přešla na tvrdé drogy. Kvůli šňupání kokainu musela ve třinácti letech na odvykačku. Tam se vrátila o rok později znovu, tentokrát ale kvůli pokosu o sebevraždu.

Naštěstí se z drog dostala a opět se dostala na vrchol. Diváci si ji mohou pamatovat například z filmu Charlieho andílci. Krom rozsáhlé herecké kariéry má za sebou Barrymore i řadu nepovedených vztahů zahrnujících několik rozvodů.

Jak herci z E.T. - Mimozemšťana vypadají dnes, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy