Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Proměna Evy Burešové: Na TikToku ukázala, jak se z ní stává Týna ze Slunečné

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 7 fotografií
seriál
Herečka Eva Burešová (26) se zařadila mezi slavné osobnosti, které podlehly hitu, jakým je aplikace TikTok. Její videa fanoušky baví, nepochybně největší pozornost upoutala tanečkem, kterým ukazuje svou přeměnu z herečky v Týnu z oblíbeného seriálu Slunečná.

Eva Burešová od počátků své kariéry ušla velkou cestu. Z neznámé holky, která skvěle zazpívala v show Česko Slovensko má talent, se stala slavná herečka, kterou lidé milují především jako Týnu v seriálu Slunečná.

Stejně jako spousta oblíbených celebrit, ať už českých nebo světových, se Burešová rozhodla kromě televize zářit i na TikToku. Tam fanoušky Slunečné potěšila tanečkem, během kterého se postupně měnila z herečky v Týnu.

@evabureshsalvatore

Od Evy po Týnu..... ##dotohoslunečná ☀️

♬ Laxed (Siren Beat) - Jawsh 685

Seriál Slunečná se od vypuknutí pandemie koronaviru vysílá jen jednou týdně, a tak fanoušky nepochybně potěší, když je Eva alespoň pomocí sociálních sítí na chvíli zavede do zákulisí. Herečka má na TikToku zatím jen pár videí, je ale vidět, že jejich natáčení ji hodně baví a její sledující se tak mají na co těšit.

Související články

Další články