Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Proměna desetiletí: Z mastné missky s rovnátky se Diana Kobzanová změnila ve šmrncovní a vtipnou mámu

To je ale proměna, co?
+ Dalších 13 fotografií
Maminka dvou krásných dcer Diana Kobzanová (36) prošla během patnácti let opravdu velkou proměnou. V roce 2001 získala titul České Miss a spousta lidí se ptala, jak je možné, že vyhrála dívka, která není vůbec hezká a ničím zajímavá. Diana možná nebyla typická misska, ale rozhodně měla co nabídnout. Perfektní postava a nekonečně dlouhé nohy. Přesto se ale potýkala dlouhou dobu s problémy s pletí. Nyní, na prahu čtčtyřicítky, vypadá mnohem lépe než ve dvaceti.

Bývalá moderátorka a modelka Diana Kobzanová se v posledních letech věnuje především své rodině a příteli Michaelu Frolíkovi. Diana získala v roce 2001 titul České Miss a v té době byla považována za pořádnou rebelku.

O dva roky později se svlékla pro časopis Leo a lechtivé fotky ji stály korunku. To jí mohlo být ale úplně jedno, protože za fotky inkasovala pět milionů korun, což je největší částka, jakou kdy Češka dostala.

Diana si vždycky dělala, co chtěla a kašlala na to, co si o ní myslí ostatní. Na druhou stranu byla velmi schopná a nikdy nebyla považována za přívěsek nějaké movitého sportovce. Moderovala kdysi oblíbenou reality show VyVolení, poté působila na Frekvenci 1 a měla vlastní talk show Drzá Diana.

V době zhruba před patnácti lety to ale nebyla typická kráska. Dlouhonohá modelka měla velké problémy s pletí. Trápilo ji zejména akné, mastná pleť a rovnátka jí na kráse také zrovna nepřidávala. V současné době ovšem žije spokojený život v Kanadě a i když jí bude za chvíli čtyřicet, takhle dobře snad ještě nikdy nevypadala.

Diana naštěstí neztratila svoji pověstnou drzost a vtip. Momentálně si s oblibou dělá srandu z instagramových hvězdiček, které svůj život na sociálních sítích až moc prožívají. A se svou nevymáchanou pusou má u lidí úspěch. Tak co víc si přát?

Mohlo by vás zajímat

Další články