Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Proměna Dary Rolins: Krátké vlasy dělají zázraky, říká zpěvačka nadšeně a lidé přikyvují

Dara Rolins se odvážila k zásadní změně: Své dlouhé vlasy zkrátila na mikádo
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Martin Procházka/Se souhlasem Dary Rolins
+ Dalších 8 fotografií
nová image

Změna je život. To ví i slavná zpěvačka Dara Rolins, která se odhodlala k zásadnímu životnímu kroku. Na Instagramu se fanouškům pochlubila, že shodila svou typickou dlouhou hřívu a nechala si zkrátit vlasy na mikádo. 

Nový sestřih

Oblíbená R&B zpěvačka Dara Rolins, která se již řadu let těší stejné popularitě jak u nás, tak na sousedním Slovensku, se prostřednictvím sociálních sítí pochlubila zásadní životní změnou. "Jo a taky jsem vám chtěla všem říct, že jsem se ostříhala," oznámila sledujícím a ukázala selfie s rovně střiženým delším mikádem.Se svou novou image je Dara nadmíru spokojená. "Jak se na sebe dívám, krátké vlasy dělají zázraky... kdybych to věděla dřív, mohla jsem ušetřit za ten facelift," narážela zřejmě, teď již s humorem, na kauzu, která jí nedávno pěkně vyvedla z míry. Její italský plastický chirurg totiž pustil ven záběry natočené před zákrokem, které měly být před veřejností utajeny.


Zasloužené volno

Zpěvačka si v současné době dopřává pauzu, aby mohla opět nabrat síly. "Každopádně, moje avizované volno začalo a bude pokračovat. Minulá sezóna byla dost náročná, extrémně krásná. Výživná pro emoce všeho druhu, zaměstnávala mé tělo i hlavu na plné obrátky. A proto mám v plánu odpočívat. Vypnout a neřešit a tvořit. Na chvíli cestovat, chytat novou inspiraci, svěží vítr do plachet," vysvětlila svým fanouškům s tím, že si plánuje dát pauzu i od sociálních sítí.

O kosmetice nejen na vlasy se Dara rozpovídala v rozhovoru:


Dařini sledující jsou unešeni nejen z nového sestřihu, ale celkově z toho, jak zpěvačka ve svých jednapadesáti letech vypadá. "Ten sestřih vlasů má šmrnc," napsala zpěvačce Jana a popřála jí, ať si pořádně odpočine. "Je ti 51 a vypadáš překrásně. To, že naše pleť už není, co bývala ve dvaceti, musí být všem jasné, a když ne, je to jejich problém, ne tvůj," ubezpečila ji Antoni. "Super změna, sluší Ti to. Je potřeba si odpočinout od všeho," vzkázala zpěvačce Sisi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy