Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Proměna Billie Eilish: Zpěvačka, která dohnala k slzám Justina Biebera

Zdroj: profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Fotky z dětství
Teprve osmnáctiletá zpěvačka Billie Eilish si během pár let získala právoplatné místo na vrcholu hudebního průmyslu. Její hvězda stoupá stále výše a sklízí jeden úspěch za druhým. Billie je také hodně známá pro svůj osobitý a extravagantní styl, který jen tak u někoho neuvidíte. Jak ale vypadala Billie, než se stala celosvětově známou celebritou? Možná byste ji ani nepoznali.

Billie Eilish je aktuálně největší hvězdou hudebního průmyslu. Za velmi krátkou chvíli si získala celosvětovou popularitu a stala se doslova miláčkem publika. Ačkoli jí je pouhých osmnáct let, na kontě má řadu úspěchů, jakých někteří zpěváci nedosáhnou za celou kariéru.

Hvězda současnosti

Eilish měla už od malička blízko k hudbě. Její rodiče i starší bratr se pohybují v hudebním průmyslu, a proto se dalo očekávat, že Billie se vydá stejným směrem. V roce 2016 udělala díru do světa poté, co vypustila skladbu Ocean Eyes. Od té doby její popularita stoupala vzhůru.

Jejím dalším velkým hitem je píseň Bad Guy z alba When We All Fall Asleep, Where Do We Go? Billie v průběhu posledních pár měsíců dokázala, že je skutečnou hvězdou. Při udílení prestižních cen Grammy sesbírala hned několik sošek a čtyři z nich byly z hlavních kategorií.

Dalším velkým úspěchem je nazpívání úvodní písně pro nový film o britském agentovi Jamesi Bondovi. Billie se stala historicky nejmladší interpretkou, která nazpívala titulní skladbu k bondovce.

Billie má nezaměnitelnou image. Její styl by těžko někdo kopíroval. Svým extrémním stylem vyčnívá z davu jako nikdo jiný. Ovšem ne vždy se takhle oblékala. Když byla malé dítko, možná byste ji ani nepoznali. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadala Billie, než se stala světovou celebritou.

Rozplakala Biebera

Billie se nechala slyšet, že její první láskou byl Justin Bieber (25). Byla jeho přední fanynkou a jeho plakáty měla vyvěšené po celém pokoji. Justin vidí Billie jako ohromnou hvězdu a tak nějak v ní vidí sebe, protože i on stoupal na vrchol ve velmi nízkém věku.

Justin aktuálně propaguje svoje album Changes, k čemuž patří řada rozhovorů. Jeden z nich, kdy mluvil o Billie Eilish, je opravdu emotivní. Rozpovídal se o mladé hvězdě a o tom, jak by jí chtěl stát po boku. Při rozhovoru se dokonce rozplakal. „Bylo to pro mě těžké, být tak mladý v hudebním průmyslu a nevědět, kam se obrátit. V jedné chvíli mi všichni říkali, jak mě milují a v druhé mi bodli kudlu do zad. Chci, aby věděla, že tu pro ni vždycky budu. Chci ji ochránit a nechci, aby si prošla tím, čím jsem si musel projít já,“ řekl Bieber se slzami v očích.

Billie úryvek jeho rozhovoru sdílela v příspěvku na sociální síti společně s fotkami plakátů. Také tam přidala fotku, na které má triko s Justinovým jménem.

Související články

Další články