Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Promarněná šance „pošťáka“ Lacka: Takhle žije dva roky po vyhazovu ze SuperStar

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
superstar
SuperStar dala Ladislavu Agyalovi (18) něco, čeho se nedostalo nikomu jinému. Když chlapec z neutěšených rodinných poměrů ze show vypadl, dostal 1 300 000 korun ze sbírky. Další peníze mu dal Leoš Mareš (43) za vystoupení na jeho koncertě. Lackův hit Pošta si tehdy broukali úplně všichni, dnes si na něj nikdo nevzpomene. Zdá se, že Angyalovi ujel vlak!

Říká se, že by měl člověk chytit příležitost za pačesy. Kout železo, dokud je žhavé. Jenomže Ladislav Angyal (18) to nejspíš nikdy neslyšel. Jak jinak si vysvětlit, že „pošťák“ Lacko z minulé SuperStar se stáhl do ústraní?

Když z pěvecké soutěže vypadl, dostal šek na více než milion korun, dalších sto tisíc si pak vydělal vystoupením u Leoše Mareše (43). A sliboval novou muziku. Tu však dosud nikdo neslyšel. Lacko místo nahrávání píská jako fotbalový rozhodčí. „Když děláš to, co máš nejradši,“ připsal k fotce ze zeleného trávníku.

Je škoda, že téměř dva roky od SuperStar jsme od něj ještě nic nového neslyšeli. Pravděpodobně na Lacka už nebude nikdo příliš zvědavý.

„Pomalu přichází rok 2020. Chtěli byste ode mě v následujícím roce slyšet nové písničky?“ ptal se Lacko svých fanoušků na Instagramu, kterých tam má na bezmála 35 tisíc. Tak snad se rozhodne správně a navzdory dlouhé pauze, kdy se vypařil z veřejného prostoru, zvládne ještě někoho zaujmout.

Související články

Další články