Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Prolhaná partaj SPD: Známou zpěvačku ze Švýcarska vydávali za svoji voličku!

SPD vydávala švýcarskou zpěvačku za svoji voličku!
+ Dalších 46 fotografií
Neskutečnou drzost předvedla liberecká SPD. Xenofobní hnutí v čele s Tomiem Okamurou (46) na sociálních sítích využívalo k propagaci fotku známé švýcarské zpěvačky. Vydávalo ji za svoji voličku, o čemž neměla Lisa Stoll (22) nejmenší ponětí!

Kontroverzní strana Svoboda a přímá demokracie, v jejímž čele stojí Tomio Okamura, má na triku další skandál. A tentokrát přešlap sahá až do zahraničí!

Že SPD využívá k propagaci fotografie z fotobank a jejich aktéry pak vydává za svoje voliče, není žádná novinka. Existuje o tom nespočet důkazů. Jenomže tentokrát člověk, který lživé koláže vytváří, sáhl minimálně v jednom případě setsakramentsky ve­dle.

Na Facebooku liberecké buňky xenofobní partaje se objevil obrázek s tváří švýcarské zpěvačky Lisy Stoll. Mladá umělkyně přitom není neznámou ani v Česku, a tak tohle zneužití její podoby lidem zkrátka neuniklo. Navíc jde podle všeho o fotku ukradenou z webu švýcarských novin.

Navíc příspěvek, v němž se fotka Stoll nachází, byl publikován už v říjnu 2017, ale dostupný je stále. „Budu volit Tomia Okamuru. Dělá politiku pro obyčejné lidi, na nic si nehraje a jako jediný v politice zhubnul,“ vložili Lise do úst. Ta by jenom žasla!

Sociální sítě se teď brutální chybou baví, otázkou však je, zda to není spíš k pláči. Teprve dvaadvacetiletá Lisa Stoll má důvod k pořádnému vzteku a Okamura a jeho parta z ostudy kabát.

Mohlo by vás zajímat

Další články