Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Prokoukl a utekl do zahraničí! Takhle dnes vypadá snědý nadsamec Pluto z VyVolených

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
VyVolení
Mnozí mají ještě dnes v živé paměti hvězdu reality show VyVolení Daniela Antónia João přezdívaného Pluto. Po první řadě televize Prima v roce 2006 pustila na obrazovku druhou řadu a diváci se měli i tehdy na co těšit. Show opět nepostrádala pořádné emoce. Za 12 let od konce reality show se Pluto pořádně proměnil.

Během druhé série snědý Pluto dokázal divákům, že má tělo z oceli. Při jednom z úkolů tehdy pomocí punčochy navěsil na svůj penis postupně čtyři těžké skleněné koule, které sloužily ve vile jako doplňky, a předvedl něco, z čeho mají mnozí pamětníci dodnes neklidné spaní. Scénkou na sebe tehdy hodně upozornil a sám ji má ještě v paměti. „Bylo to v rámci úkolu dne, kdy jsme předváděli české Jackass, tedy skupinu lidí, kteří vymýšlejí bláznivé kousky, a mě napadlo zavěsit si na penis skleněnou dekoraci. Dneska bych to dal klidně znovu a přidal jednu kouli navíc, klidně těžší,“ řekl pro eXtra.cz s úsměvem Pluto.

Aktuálně žije v Portugalsku, kde pracuje. Živí se jako makléř pro jednu společnost a před časem se pokoušel živit hudbou. „Jednou za dvaměsícevrátímdo Brna napět, šest dnů a pak se zase vracím zpět. Mám tu hodně práce,“ prozradil usměvavý sympaťák. Od doby VyVolených zmužněl a otočí se za ním nejedna žena. Jenže dámy mají smůlu… Pluto je zadaný a má čtyřletého syna.

Související články

Další články