Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Proklínaná Pavlína z MasterChefa: 3 scény, kvůli kterým se divákům vaří krev v žilách

Pavlína Lubojatzky
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
názory lidí
Televizní diváci oblíbené kulinářské show MasterChef Česko 2020 jsou stále velmi rozčilení kvůli pokračování soutěžící Pavlíny Lubojatzky. Podle některých lidí si postup vždy vypláče nebo vyvzteká. Jako posledního vyřadili porotci pořadu Pepu Nemravu, což diváky přivedlo do varu. Co dalšího v minulosti veřejnost tak pohoršilo?

Už od začátku soutěže MasterChef Česko 2020 se drobná blondýnka Pavlína se širokým úsměvem lidem moc nezamlouvá. Pro některé byla až moc živá, emotivní, přecitlivělá a uplakaná. Jen po pár dílech už začalo divákům docházet, že se Pavlína udrží dlouho.

Během soutěže měla totiž tolikrát namále, ale vždy se nějakým způsobem provařila dál. Díly plné nadávek, vzteku, křiku a slz začaly divákům vadit. "Proč pořád tak brečí? Je to otravné," stěžovali si lidé na sociálních sítích. "Ta ženská mě tak se*e, že už na to ani nekoukám," rozhodli se další. Velký boom přišel ve chvíli, kdy Pavlína vyhrála bagetovou výzvu.

Vítězná bageta

Mnoho diváků se shodlo na tom, že už jen kvůli tomu, že vítěznou bagetu vytvořila právě Pavlína, si ji nedají "Mně se teda líbily bagety ostatních, třeba Ivky," komentovali diváci pokrm. "Tu Pepy, tu bych si dal. Od Pavlíny nikdy v životě," kroutili hlavou.

Pavlína se v průběhu soutěže vždy jen těsně vyhnula odchodu ze soutěže. Pokaždé to vypadalo, že se s ní ostatní soutěžící rozloučí, avšak pak přišel zlom. Lidé si začali všímat, že je mnohem dravější, ale stále si myslí, že si postup "vypláče". Nejvíce se diváci rozčílili v posledních dvou dílech.

Pavlína postupuje, diváci zuří

Když ve vyřazovacím duelu stála Pavlína proti Chili, už to vypadalo, že se drobná blondýnka vydá domů. Při zdokonalení boloňského ragú udělala děvčata sice podobné chyby, ale porotci při hodnocení usoudili, že ragú od usměvavé Chili chutná lépe. Při konečném verdiktu se však rozhodli poslat dál Pavlínu. Jen chvíli nato vznikly vášnivé diskuze

Podobně tomu bylo, když se stavař Pepa Nemrava v posledním dílu postavil proti Pavlíně. Během pořadu se totiž blondýnka s Josefem příliš nespřátelila, spíš naopak. Ale Pepa Pavlíně fandil, nebral si její ostřejší slova k srdci a rozhodně to z jeho strany nebylo o nenávisti. Ale u blondýnky to vypadalo opačně...

Reakce na odchod Pepy ze show

Když však soutěž Pepa opustil, diváci zuřili znovu. A pro hanlivá slova nešli daleko. "Katastrofa. Jak může jít Pepa domů, když vařil jako jeden z nejlepších. Strašný," rozčilovali se uživatelé na sítích. "Tak tohle je už trapný! Pepa by si to zasloužil mnohem víc než tahle uječená pipka," zlobila se divačka.

"Když vynechám osobní sympatie, tak Pepa prostě byl určitě lepší kuchař než Pavlína. Pepovi se jídlo málokdy nepovedlo a Pavlíně se jídlo málokdy povedlo. Pepa byl podle mého názoru v první polovině soutěže adept na výhru, pak se přidal Pavel a Roman. Už jenom z tohoto hlediska je nesmysl, že Pavlína jde na balkon a Pepa domů," vyjádřila se další.

A z čeho jsou diváci tak rozčilení? Podle toho, jak zní jejich komentáře, je dokáže rozzuřit hlavně to, že Pavlína postupuje nespravedlivě a vše si "vypláče". Lidem se vůbec nelíbí, jak moc je Pavlína sprostá a že všechno až příliš prožívá. Ale najdou se i tací, kteří jsou naprosto uchváceni tím, jak si jde blondýnka za svým a že opravdu žije. Na čí straně jste vy?

Související články

Další články