Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Prokletý dům, kde bydlel Brad Pitt s Jennifer Aniston: Nikdo ho nechce ani se slevou

Dům, ve kterém bydleli Brad Pitt a Jennifer Aniston je na prodej. Nikdo ho nechce.
Zdroj: Profimedia.cz, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
NAROZENINY
Lamač ženských srdcí Brad Pitt stárne. Věk se zkrátka zastavit nedá a hollywoodská hvězda dnes slaví už 57. narozeniny. Kdo mu bude dělat společnost? Možná německá modelka Nicole Poturalski, o jejichž románku se před pár měsíci spekulovalo. Stejně tak se ale psalo o tom, že znovu randí se svou někdejší manželkou Jennifer Aniston, se kterou byl ženatý pět let. A pořídil si s ní i luxusní sídlo, které je teď na prodej. Nikdo ho ale nechce.

Brad Pitt si Jennifer Aniston vzal v roce 2000. O rok později si pořídili luxusní dům v Beverly Hills, za který zaplatili zhruba 12,5 milionu dolarů. Dlouhé tři roky dům rekonstruovali a udělali z něho úžasné sídlo ve stylu francouzské Normandie.

Dům Brada Pitta a Jennifer Aniston se nabízí se slevou

Dům nabízí pět ložnic, třináct koupelen, jídelnu pro dvacet hostů nebo rozlehlou pracovnu. Z velkého obývacího pokoje vede cesta rovnou k bazénu, v jiném obýváku jsou zase podlahy z tvrdého dřeva a nádherný mramorový krb.

Součástí sídla je také bar, který sem Brad s Jennifer nainstalovali, tenisový kurt, posilovna, terasa, ale taky penzion pro hosty. Těm mohou majitelé domu uvařit v luxusní kuchyni s vyhřívanou mramorovou podlahou a nádhernou mramorovou pracovní deskou.

Pitt s Aniston dům prodali v roce 2006, tedy rok po jejich rozvodu, za 28 milionů dolarů. A teď je toto sídlo k mání znovu, jenže zájemci se nehrnou. Až to vypadá, že je tento dům prokletý. Jeho majitelé ho totiž chtěli prodat za 56 milionů dolarů, následně zlevnili na 44,5 milionu dolarů a nyní ho nabízejí už „jen“ za 32,5 milionu dolarů.

Brad Pitt a Angelina Jolie

Jennifer Aniston, s níž si Pitt toto sídlo původně pořídil, však nebyla jedinou osudovou ženou v životě slavného herce, který je stále považován za jednoho z nejkrásnějších mužů planety. Rodák z americké Oklahomy, který má dva sourozence, byl totiž ženatý i s Angelinou Jolie, se kterou vychovával šest dětí – tři vlastní (Shiloh Nouvel a dvojčata Knox s Vivienne) a tři adoptované (Maddoxe, Zaharu a Paxe-Thiena).

Slavný pár, který zazářil ve filmu Pan a paní Smithovi, se vzal v roce 2014 v jižní Francii, ovšem už po dvou letech podala Angelina žádost o rozvod a v roce 2019 se jejich sňatek definitivně uzavřel. Rozvod s jeho pověstí pořádně zamával, Brad Pitt však i nadále zůstává jedním z nejoblíbenějších herců světa. Přitom jako malý se věnoval golfu, tenisu nebo plavání. Hrával však také ve školních muzikálech, kde v podstatě nastartoval svou hereckou kariéru.

Oscar pro Brada Pitta

Studoval sice žurnalistiku, grafický a reklamní design na University of Missouri, studia ale nedokončil a odjel do Los Angeles, kde se objevil v jednom ze seriálů. Pak pracoval jako maskot, hlídač parkoviště nebo prodavač zmrzliny, čímž si vydělával na herecké kurzy. Taky začal účinkovat v reklamách a nakonec se mu povedlo prosadit se i do filmové branže.

Svou první velkou roli dostal v životopisném dramatu Sedm let v Tibetu a pak už sbíral jednu velkou roli za druhou. Mezi jeho nejslavnější snímky patří filmy jako Seznamte se, Joe Black, Dannyho parťáci, Troja, Moneyball, 12 let v řetězech, Světová válka Z či Tenkrát v Hollywoodu, ve kterém za svůj herecký výkon ve vedlejší roli získal Zlatý glóbus a dočkal se i vytouženého Oscara. V současné době je také úspěšným filmovým producentem a výkonným producentem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy