Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

PROKLETÝ DŮM HRŮZY: Na tomto českém statku VRAŽDÍ LIDI jako na běžícím páse!

OTŘESNÝ PŘÍPAD
Na cestě z Písku do Strakonic zavraždil sedmnáctiletou stopařku. Řeč je o Pavlu Zárubovi, který žil na statku v Boru u Protivína. Na stejném místě byla zasažena několika smrtelnými ranami nožem těla dvou žen, Zárubovy matky a sestry. Možný pachatel trestného činu pravděpodobně zemřel pod rozjetým vlakem.

Pavel Záruba zabil půvabnou stopařku v roce 2002. Jana Štěpánková mířila z Písku, kde ji Záruba naložil, do Strakonic. Na půli cesty ji zabil ve svém starém modrém Fordu Sierra. Roztrhal jí oblečení, podprsenku a probodl jí srdce. Nedostal doživotí jen kvůli tomu, že při rozkladu těla nebylo možné prokázat, zda ji znásilnil. Vrah ale dodnes sedí.

V té době žil Záruba na statku v Boru u Protivína. Dům je zřejmě prokletý, jelikož se tam nedávno vraždilo. Vrah tam zavraždil dvě ženy. Jedenasedmdesá­tiletou Dagmar a její třiačtyřicetiletou dceru. Jednalo se o matku a sestru vraha Pavla Záruby. Obě ubodal přítel mladší ženy kvůli osobním sporům. Následně se rozhodl skočit pod vlak a ukončit svůj život.

Zárubovi jsou podle všeho povedená rodinka. Oba bratři Pavla Záruby jsou ve vězení. Jejich otec zemřel v létě a matka Dagmar nedávno. Ta se snažila svého syna bránit zuby nehty. V době soudu ohledně znásilnění stopařky byla třináctkrát trestaná. Synovi navíc neváhala poskytnout falešné alibi. Místní statek považují za symbol kriminality a raději se směrem k němu neotáčejí. Informace přinesl iDnes.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články