Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Prokletí svůdníka s mulletem: Od Jágra utekla řada krásek. Našel konečně tu pravou?

Našel Jaromír Jágr konečně tu pravou?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Připomeňte si!
Hvězdný hokejista Jaromír Jágr slaví 49. narozeniny a na to, že mu ještě není ani padesát, už toho zažil mnoho. Kariérně se dostal na post nejznámějšího hokejisty v Česku, svými výkony na ledě oslňoval i v zahraničí. Avšak v osobním životě, alespoň co se týče vztahů, takové štěstí neměl. Hokejista se může zdát lidem prokletý kvůli tomu, že mu utekly všechny jeho krásky. Kromě jedné.

O tom, že je Jaromír Jágr charismatický a pohledný muž, se asi zmiňovat nemusíme. Jeho milostný a osobní život zažil několik vzestupů a pádů. Hokejová legenda s číslem 68 zažila hned několik vztahů s krásnými ženami, ale nikdy to nedopadlo.

V současné době je oslavenec zakoukaný do mladé Dominiky Branišové, se kterou mu to evidentně klape naprosto skvěle. Hokejista a modelka začali být spojováni poté, co spolu byli poprvé viděni v červnu minulého roku. Nebylo by divu, kdyby se právě Dominika stala pro Jágra tou pravou, touží totiž po tom samém, po čem prahne jeho srdce – založení rodiny.

Tou poslední láskou ještě před Dominikou byla krásná Veronika Kopřivová, která je v současné době šťastně zadaná s krasavcem Miroslavem Dubovickým a navíc spolu čekají miminko.

Pamatujete si ale všechny hokejistovy krásky? A jak se jim dnes daří? Podívejte se do naší galerie.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy