Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Prokletí rodu: Vnučka Roberta Kennedyho je po smrti, ve 22 letech se předávkovala

Prokletí rodu: Vnučka Roberta Kennedyho je po smrti, ve 22 letech se předávkovala
Zdroj:
+ Další fotografie
osud
Vnučka Roberta Kennedyho, dvaadvacetiletá Saoirse, zemřela. Podle zahraničních médií bylo příčinou smrti předávkování drogami. Byla nalezena v bezvědomí v rodinném domě v Cape Cod, kde žije i její babička Ethel Kennedy (91).

Ve čtvrtek se odehrálo v americkém Massachusetts veliké neštěstí. Vnučka Roberta Kennedyho (†42) a Ethel Kennedy (91) zemřela. Robert byl mladším bratrem bývalého prezidenta USA Johna F. Kennedyho

Do rodinného domu v Cape Cod, kde žila i Ethel, spěchala záchranná služba a ta dívku převezla do tamější nemocnice. Bohužel v nemocnici byla prohlášena za mrtvou. Pro celou rodinu je to tragédie a všichni jsou v slzách. "Svět je dnes o něco méně krásný," uvedla babička Ethel.

Podle všech informací Saoirse Kennedy Hill zemřela na předávkování. Dle zahraničních médií měla dvaadvacetiletá dívka zástavu srdce. Na internetu se objevila informace o tom, že u postele mladé dívky byl nalezen metadon.

Saoirse trpěla velkými depresemi. Když byla mladší, byla znásilněna kamarádem a po této události si chtěla vzít život. Nakonec to neudělala, ale dělala, že se to nestalo. Podle jejích slov je to to nejhorší, co může oběť udělat.

Rodina Kennedyových tak má za sebou další ze série tragédií. Robert Kennedy byl zavražděn v roce 1968, jeho starší bratr John podlehl atentátu v roce 1963, Ethel navíc ztratila i dva syny. David se ve věku 28 let v roce 1984 rovněž předávkoval a Michael se v roce 1997 zabil na lyžích.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy