Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Prokletí mizerných řidičů BMW: Další smrťák, jízda na LETNÍCH a mrtvý spolujezdec (†27)!

Zdroj: Policie ČR
+ Další 3 fotografie
nehoda
Kolem jedné hodiny ranní přišel při jízdě v BMW o život sedmadvacetiletý muž, který seděl na místě spolujezdce. Nehoda se udála na dálnici D6 v obci Březová. Policie zjistila, že řidič měl platný zákaz řízení a špatné pneumatiky.

V obci Březová došlo v pátek v noci k tragické nehodě Stalo se tak na dálnici D6 ve směru na Cheb. "Řidič a jeho spolujezdec jeli v osobním vozidle značky BMW Řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost vozidla svým schopnostem, povětrnostním podmínkám a stavu vozovky, uvedl vozidlo do smyku a následně havaroval," uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová.

"Při dopravní nehodě utrpěl spolujezdec zranění neslučitelné se životem a řidič těžké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice," dodala.

Konkrétní příčina nehody zatím není známa a je předmětem dalšího šetření. Už teď ale policisté vědí, že řidič má platný zákaz řízení a že na vozidle chyběly zimní pneumatiky. To znamená, že další řidič a opět v BMW vyrazil v prosinci na silnici na letních. A opět to potvrzuje teorii, že muži v bavoráku jsou nejhorší řidiči vůbec.

Související články

Další články