Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Prokletí milovaného domu Věry Špinarové: Ani po sedmi měsících prodeje ho nikdo nechce

Prokletí milovaného domu Věry Špinarové: Ani po sedmi měsících prodeje ho nikdo nechce
Zdroj: Remax, extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
POTÍŽ
Věra Špinarová (†65) byla národem milovaná, na její pohřeb přišly odhadem čtyři desítky tisíc smutečních hostů, majetek, který tu zanechala, jako by ale nikdo nechtěl. Zrekonstruovanou dvougenerační chatu v obci Pohořílky u Fulneku, která má cenu zhruba sedmi milionů korun, si po sedmi měsících od podání inzerátu ještě nikdo nekoupil.

Věra Špinarová dům milovala

Dům 6+2 v blízkosti Fulneku prošel před osmi lety rekonstrukcí, zpěvačka, která na místo nedala dopustit, tu pro syna a jeho rodinu v patře vybudovala samostatné bydlení. K domu patří velká zahrada, jejíž součástí je ovocný sad. Nechybí ani bazén a vířivka.

Syn Věry Špinarové zde chtěl bydlet, ale to by jeho rodina kvůli povinnostem v Ostravě musela žít odděleně, což by nešlo. Proto se ho chtě nechtě musel zbavit. Jak to nyní vypadá?

Koronavirus prodej neumožnil

„Zatím se dům prodat nepodařilo. Zájemci sice nějací byli, ale koronavirus všechno zabrzdil,“ svěřil nám nyní Adam Pavlík, který do toho ještě staví vlastní vilu.

„Nijak na prodej nepospícháme. Se stavbou rodinného domu u Ostravy je situace lepší, rozjelo se to. Jestli půjde vše dobře, tak bude za dva měsíce hotovo a na Vánoce už v něm budeme bydlet,“ dodal Pavlík, který má financování nového domu vyřešené jiným způsobem, nemusí čekat na prodej dědictví po matce.

Proč se domu zbavil

„Bylo to pro mě těžké rozhodování, k tomu místu mám citovou vazbu. Matka si to koupila asi před dvanácti lety. Měla to tam moc ráda. Proto jsem s prodejem hodně váhal. Není to úplně šťastné řešení, ale jediné, které jsem mohl udělat. Nemohu se rozkrájet a starat se o dva domy,“ řekl nám Pavlík už v únoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy