Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Prokletí hvězd snímku Angelika a sultán: Mercier ani Hossein neměli štěstí v lásce

Prokletí hvězd snímku Angelika a sultán: Mercier ani Hossein neměli štěstí v lásce
Zdroj: koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
milostný život
Herečka Michéle Mercier, hlavní hrdinka stejnojmenných snímků Angelika, je skoro až prokletá, co se týče lásky a partnerů. Stejně tak představitel zjizveného hraběte Robert Hossein (92) neměl v milostném životě onehdy velké štěstí. Jak to bylo dříve s hvězdami nejen snímku Angelika a sultán?

Kariérně to vyhrála Michéle Mercier na plné čáře. Avšak co se týče intimního života, tam jí život nadělil ty horší karty. Z prvního manžela Andrého Smagghea se vyklubal alkoholik. Druhý manžel, závodník Claude Bourillot, ji obral o veškeré šperky a peníze, pak prostě zmizel. Filmové Angelice nezbylo nic.

Další její vztahy rovněž končily katastrofálně. S italským princem, se kterým byla roky zasnoubená, to nevyšlo. Nicola Bocompagni-Ludovisi sňatek nakonec zrušil a její herecký kolega Vittorio Gassman jí málem provedl věc, která se na ženách podepisuje ze všeho nejvíc. Pokusil se ji znásilnit.

Zjizvený hrabě se dvakrát rozvedl

Ani Robertu Hosseinovi se dříve na poli lásky nedařilo. Zjizvený hrabě byl poprvé ženat s Marinou Vlady, manželství vydrželo pouhé čtyři roky. Po rozvodu si vzal tehdy patnáctiletou Carollinne Eliacheff, dceru novinářky a političky Françoise Girou. Toto manželství také dlouho nevydrželo.

Usmálo se na něj štěstí, když se zasnoubil s Michele Watrin, která však v roce 1974 zemřela při autonehodě. Všechno zlé jednou končí a lásku nakonec našel ve francouzské herečce Candice Patou, se kterou žije dodnes.

Angelika a sultán

Snímek Angelika a sultán, kde si pochopitelně dva nešťastníci zahráli opět spolu, byl natočen v roce 1968. Hraběnka de Peyrac se ve snímku setkává s moudrých eunuchem Osmanem Ferrajim, který má v plánu z ní udělat třetí ženu sultána Mulaye Ismaila. Angelika by se tak stala vládkyní Maroka. Naopak její manžel, hrabě Jeoffrey, se vydává za galejníka, aby se do Maroka dostal a svou ženu zachránil. Oba dva doufají, že se spolu setkají, ačkoliv je čeká dlouhá a strastiplná cesta.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy