Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Prokletí herců z Beverly Hills 90210: Seriál obchází smrt, rakovina a další rány osudu

Prokletí herců z Beverly Hills 90210: Seriál obchází smrt, rakovina a další rány osudu
Zdroj: Archiv instagram
+ Další 3 fotografie
Prokletí?
Beverly Hills 90210 je ikonický seriál, který svého času přikovával diváky do gaučů po celém světě. Ačkoli by se mohlo zdát, že herci museli mít díky tomu pohádkový život, opak je pravdou. Některé z nich potkaly finanční potíže, závažná onemocnění nebo dokonce i smrt. Dva z nich už odpočívají v hereckém nebi. Jsou snad tito herci prokletí nebo jim jen byl nachystán trnitý osud?

Seriál Beverly Hills 90210 zná snad každý. Příběh vypraví o partičce studentů z West Beverly Hills High. Spolužáci si v něm procházejí nelehkým obdobím dospívání plným životních nástrah a zklamání. Potká je ale i spousta příjemných zážitků lemovaných přátelstvím a láskou.

Hlavními postavami jsou dvojčata Brandon a Brenda Walshovi, která si zahráli Jason Priestley a Shannen Doherty, Dalšími klíčovými aktéry seriálu jsou Steve Sanders - Ian Ziering, Kelly Taylor - Jennie Garth, Dylan McKay - Luke Perry, David Silver - Brian Austin Green, Donna Martin, kterou ztvárnila Tori Spelling

Vzhledem k popularitě legendárního seriálu by se mohlo zdát, že herci, kteří se vryli pod kůži milionům diváků, museli mít báječný život. Spousta peněz a žádné starosti. Tak tomu ale vůbec není. Každého z nich po natáčení čekala nepěkná překvapení a pro některé nastaly opravdu těžké časy. A někteří z nich bohužel už ani nejsou mezi námi.

Jason Priestley

Jason se kromě herectví a režírování věnuje také automobilovému závodění. A právě to se mu mohlo stát osudným. Sám byl pilotem různých stájí v závodním seriálu IndyCar. V roce 2002 se při tréninku na závod Indy Pro Series vážně zranil. V rychlosti kolem 288 km/h narazil se svým vozem do zdi a byl v kritickém stavu. Mohlo to dopadnout tragicky ale naštěstí se z toho Jason dostal a po delším pobytu v nemocnici se mohl vrátit zpět na plac.

Finanční trable

Tori Spelling a Jennie Garth se po ukončení natáčení Beverly Hills snažily znovu prosadit. Bohužel se jim to moc nedařilo. V roce 2014 se pokoušely o návrat s televizním pořadem Mystery Girls. Ten jim ale úspěch nepřinesl a místo cesty na vrchol se propadly do finanční tísně.

Rakovina a smrt

Shannen Doherty potkal velmi nepříjemný osud. Má za sebou úspěšnou kariéru a za dob své největší slávy byla považována za jednu z nejvíce sexy hereček. Nicméně mít skvělou kariéru není všechno. Nejdůležitější je zdraví a právě to Shannen zradilo. V roce 2015 byla Shannen diagnostikována rakovina prsu

Další velkou ránou pro herce z Beverly Hills byla smrt okouzlujícího Luka Perryho alias Dylana. Dlouhé roky bojoval s rakovinou, nakonec ho ale skolila masivní mrtvice, a to zrovna v den, kdy bylo oznámeno pokračování natáčení kultovního seriálu.

Uběhlo pár měsíců a herci se loučili s dalším hvězdným kolegou. V září obletěla herecký svět smutná zpráva o smrti Briana Turka, který prohrál boj s rakovinou v pouhých 49 letech.

Doufejme, že osud si už svou daň na hercích seriálu Beverly Hills vybral a žádnou další ránu jim nezasadí.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy