Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Prokleté Rychle a zběsile: Po smrti Paula Walkera (†40) je Vin Diesel znovu v slzách!

Zdroj: facebook
+ Dalších 24 fotografií
neštěstí
Další velké neštěstí se odehrálo během natáčení Rychle a zběsile 9. Jeden z kaskadérů byl vážně zraněn a nyní bojuje o život v nemocnici. Po smrti Paula Walkera (†40) je to pro herce Vina Diesela (52) další krutá rána.

Brzy půjde do kin další díl úspěšné série Rychle a zběsile. Tentokrát nás čeká už devátý díl. Natáčení filmu ale rozhodně není procházka růžovým sadem.

Nyní byl během přípravy jedné scény vážně poraněn dublér Vina Diesela. Spadl přímo na hlavu ze skoro desetimetrové výšky. Kaskadér Joe Watts skočil dle scénáře z balkonu, ale kousek se nepodařil a nyní je v hlubokém kómatu. Joe pracoval také například na filmu Spider-Man: Daleko od domova nebo na seriálu Hra o trůny.

Pro Joeovu snoubenku Tilly, která je rovněž kaskadérkou, je to strašlivá rána. "Mám zlomené srdce, ale vím, jak riziková je naše práce," řekla podle listu Daily Mail. Ani Vin Diesel to po smrti blízkého přítele Paula Walkera, jenž zemřel během natáčení Rychle a zběsile 7, nezvládá moc dobře. Podle svědků byl přímo u kaskadérova pádu a polykal slzy.

Joe byl rychle převezen do Královské londýnské nemocnice, kde bojuje o život. Tilly a rodina je s ním dnem i nocí.

Pro fanoušky to rozhodně není nic příjemného takové zprávy slyšet. Když se v listopadu 2013 po světě rozšířila zpráva o smrti talentovaného Paula Walkera, rozesmutnil se téměř celý svět. Paul zahynul při autonehodě v rudém Porsche Carrera GT z roku 2005. On ho však neřídil. Za volantem seděl jeho kamarád Roger Rodas a s autem naboural do lampy a následně do stromu. Paul v autě doslova uhořel zaživa...

Související články

Další články