Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Prokletá soutěž Muž roku: Ochrnutí i tragické úmrtí, tohle jsou osudy perfektních chlapů

Prokletá soutěž Muž roku: Ochrnutí i tragické úmrtí, tohle jsou osudy perfektních chlapů
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
KLETBA

Česká republika truchlí pro modela Antonína Beránka, který v roce 2013 ovládl anketu Muž roku. Beránek zemřel na následky autonehody, co se odehrála minulý týden v Šanghaji. Nejde však o prvního vítěze prestižní ankety, vůči kterému byl osud krutý. Muž roku 2008 Miroslav Jech ochrnul dva roky poté, co anketu ovládl. Podobný osud měl Muž roku 2009 Martin Zach, ten ochrnul jen den poté, co v anketě zvítězil. Jde o prokletí?

Antonín Beránek, Muž roku 2013, měl minulý pátek děsivou autonehodou v Šanghaji, které o necelý týden později podlehl. „Tato smutná zpráva mě opravdu hluboce zasáhla. Tonda byl nejúspěšnější vítěz soutěže Muž roku v zahraničí a vracel se do Česka jen za svou maminkou jen několikrát za rok. Vždy jsem se s ním moc rád sešel. Byl to skromný kamarádský kluk, se kterým bylo i spousta legrace. Mé myšlenky teď míří k jeho mamince, se kterou měl opravdu krásný vztah. Jsem na Tondu Beránka opravdu hrdý a je škoda každého zmařeného života,“ citoval Blesk pořadatele soutěže Muž roku Davida Novotného.

V minulosti ale došlo k několika dalším nehodám. Muž roku 2009 Martin Zach upoután na invalidní vozík po úrazu jen den po vítězství v soutěži a rok předtím i Muž roku 2008 Miroslav Jech, který prodělal lymskou boreliózu.

Je to prokletí Muže roku, loňský vítěz Muže roku Martin Zach ochrnul druhý den po vítězství při závodech na vodních lyžích. Nevím, čím to je, že vítězům se stávají takové nešťastné nehody,“ citoval v červenci 2010 web iDNES.cz Novotného.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy