Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Prokletá Slunečná: Po Pfauserové se rozvádí půl roku po svatbě i Vanda Chaloupková

Herečka Vanda Chaloupková vydržela v manželství pouze půl roku.
Zdroj: se souhlasem V. Chaloupkové
+ Další 2 fotografie
rozvod

Další rozvod ve Slunečné. Po Denise Pfauserové (33) nevydrželo manželství ani její herecké kolegyni Vandě Chaloupkové (30). I ta se rozvedla jen krátce poté, co si se svým dnes již exmanželem Oskarem slíbila věčnou lásku. Krásná herečka rozpad manželství přiznala v rozhovoru pro primácký ShowTime a rovnou šla s pravdou ven. V jejím životě je nová láska.

Nová láska

Herečka Vanda Chaloupková je divákům dobře známá nejen ze seriálu Slunečná, ale i z Modrého kódu. Brzy zazáří i na filmovém plátně po boku Ani Geislerové (45) a Ondřeje Vetchého (59) ve snímku Prezidentka. Přestože v práci se jí daří nadmíru dobře, v osobním životě to v poslední době trošku drhlo. „Už to asi mohu říct veřejně, ale můj loňský rok nebyl moc zdařilý, co se týká lásky. Rozvádím se," řekla Chaloupková pro CNN Prima News.

Krásná tmavovláska je další hvězdou seriálu Slunečná, která sekla s manželským svazkem, a to jen půl roku po veselce. Stejně na tom byla i herečka Denisa Pfauserová. Na rozdíl od ní ale Vanda přiznala novou lásku, za kterou podle svých slov bojovala a u níž věří, že to snad bude ten pravý. „Není to nikdo z branže a brzy už to asi ani nebude tajemství, protože můj nový vztah, nová láska, si zaslouží, aby se o ní vědělo,“ řekla herečka.

Je mu vděčná

Rozvod, který navždy rozdělil cestu Vandy a jejího teď již bývalého manžela Oskara, byl prý pouze formalitou. "S Oskarem jsme se rozvedli na základě společného rozhodnutí. Máme se stále moc rádi, přejeme si navzájem štěstí a zůstáváme přátelé. Jsem mu za těch šest společných let velmi vděčná," sdělila herečka pro web Super.cz.

Rozhodnutí, že bude lepší, když se rozejdou, prý proběhlo bez problémů. „Bylo to rychlé, ale oba jsme se shodli na tom, že to asi nebylo dobře, a věřím, že až půjdeme každý svojí cestou, budeme šťastní,“ dodala herečka.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy