Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Prokletá reality show, kterou sledují miliony lidí. Další mladý účastník zemřel záhadnou smrtí

Zdroj: Facebook
Tragická smrt
Reality show Nejsmrtelnější úlovek (Deadliest catch), kterou po celém světě sledují miliony lidí a vysílá se i v Česku, obchází smrt. Zemřel už další účastník, a to za nejasných okolností ve velmi mladém věku. Tentokrát neštěstí potkalo Nicka McGlashana, kterému bylo pouhých 33 let.

Hvězda seriálu Nejsmrtelnější úlovek Nick McGlashan zemřel v Nashvillu, což v pondělí pro CNN potvrdil lékařský vyšetřovatel Davidson County. Podle všeho zatím není jasné, čemu protagonista slavné show podlehl a jeho smrt je v současné době vyšetřována. McGlashanovi bylo pouhých 33 let a zabýval se chytáním kraba kamčatského, na jejichž extrémní lov v Beringově moři se seriál soustředí. Jde totiž o jedno z nejnebezpeč­nějších povolání na světě.

Na moři žil od mala

„Vyjadřujeme naši nejhlubší soustrast Nickovým blízkým,“ uvedl v prohlášení Discovery Channel, z jehož dílny série vyšla. „Nick pocházel z dlouhé linie lovců krabů a byl známý svou velkou znalostí. Měl také obrovský smysl pro humor i v těch nejtěžších podmínkách. Všichni, kdo ho znali, ho budou hluboce postrádat,“ dodala televizní stanice.

McGlashan se narodil do rybářské rodiny na Aljašce a na lodi začal pracovat, když mu bylo 13 let. Prakticky od mala se zabýval lovem krabů. „Byl pojmenován po svém prastrýci Nicku McGlashanovi, který pracoval na první lodi, o které se říkalo, že je průkopníkem amerického krabího průmyslu,“ píše se v Nickově životopisu. Šikovný lovec od roku 2013 pracoval jako šéf paluby v show Nejsmrtelnější úlovek.

Propadl drogám

Známý lovec během natáčení seriálu propadl alkoholu a drogám. V jednom z článků časopisu Chosen Magazine nazvaném „Nejsmrtelnější nemoc“ se pak McGlashan o své závislosti rozpovídal a svěřil se, že se třikrát předávkoval. Proto se v září 2016 musel léčit. „Můj život šel velmi rychle od lovce z Beringova moře k plnohodnotnému feťákovi," uvedl McGlashan, který byl kvůli své závislosti během 13. sezony americké show na krátký čas vyhozen. Svého démona se ale nakonec prý zbavil.

McGlashan není ani zdaleka prvním členem populární show, který odešel předčasně a za záhadných okolností. Před pěti měsíci například zemřel plavčík Mahlon Reyes, který údajně podlehl infarktu. Bylo mu pouhých 38 let. McGlashan je osmým členem Nejsmrtelnějšího úlovku, který tragicky zahynul. Show tak řada diváků považuje za prokletou.

Související články

Další články