Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Proklatě dráždivé celebrity: Tahle tělíčka se letos vyhřívala na pláži

Zdroj: Archiv Dara Rolins / Archiv Dominika Myslivcová / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Proklatě sexy
Tyhle sexy celebrity se rozhodly rozvalit svá žhavá těla na pláži a oddat se záři slunečných paprsků. Přestože my se za hranice ještě dlouho nepodíváme, v naší galerii najdete ty nejšťavnatější fotky v plavkách i bez.

Nela Slováková

Bývalá účastnice show Hotel Paradise Nela Slováková (31) se vydala na dovolenou do Mexika. Pochopitelně při tom nezapomněla odhodit svršky a nafotit odvážné fotky. Šťavnatou postavičku vystavila pod sprchou a fanoušci pukají závistí.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová (40) si zamilovala Dubaj. Na luxusní dovolené si lízala rány po tom, co se na veřejnost v prosinci dostalo její erotické video, na kterém měla souložit se svým manželem Danielem Volopichem. To však Andrea popřela a nahrávku označila za podvrh. Modelka ale už v lednu neváhala vydat sexy kalendář.

Monika Marešová

Manželka Leoše Mareše (44), modelka Monika Marešová (39) se pochlubila svojí žhavou figurou z exotických Malediv. Fotky z pláže sdílela jednu za druhou a namísto lacinosti vsadila na ležérně elegantní pózy.

Eva Perkausová

Na Maledivy zavítala i moderátorka CNN Prima NEWS Eva Perkausová (26). Ta na nich ale kvůli pozitivnímu covid testu svého partnera Ivana Hecka (38) uvízla.

Dara Rolins

Dara Rolins (48) si vyjela načerpat pozitivní energii do sluncem zalitého Zanzibaru. Slovenská pěnice s dokonale vysekanou postavou se ale dokonce setkala s názory, že by měla trochu přibrat, protože vypadá vychrtle.

Dominika Myslivcová

Influencerka Dominika Myslivcová (26) navštívila Chorvatsko a Mácháč. Vzorná občanka si tak pořídila dokonalé opálení za pár kaček.

Související články

Další články