Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Projevy lásky podle zvěrokruhu: Lev má poněkud netradiční způsob

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Jak poznáte, že vás doopravdy miluje? Nemusí říct ani slovo, abyste poznali, že vaše láska je opravdová. Jak se však vyznat v náznacích, když vám vaše drahá polovička nerada ukazuje své citové rozpoložení? Je to jednoduché! Znamení zvěrokruhu vám napoví, jak na tom jste.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Jedním si můžete být naprosto jisti. Jakmile váš protějšek bude vědět, že vás miluje, začne vám to dokazovat tím, že o vás bude bojovat. Ne fyzicky, ale slovně. Bude vás zkoušet svými dvojsmyslnými slo­vy.

BÝK (21. 4. – 21. 5) Býk vás zahrne velkolepými gesty a drahými dary. Je to pro něj důležité. Miluje hojnost a možnost se ukázat. Nebraňte se tomu, opravdu vás má rád.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Neumí vyslovit slova, jako jsou miluji tě, mám tě rád nebo záleží mi na tobě. Řeknou vám to tak neohrabaným způsobem s náznakem humoru, že vůbec nebudete vědět, jak to váš Blíženec myslí. Teď už to budete vědět.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak vám ukáže starostlivost o vaši osobu. Bude vám vařit, péct a celkově dbát o vaše blaho. Krásný důkaz lásky.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Toto znamení vám rozhodně neřekne na férovku, že vás miluje, to od něj prostě nečekejte. Miluje dominanci, a když bude s vámi trávit delší dobu, místo hledění do zrcadla bude milovat vás. Ale v žádném případě se od něj nedočkáte těch romantických slov.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panna miluje pořádek, takže jakmile vám začne rovnat oblečení ve skříni či uklízet po bytě, je jasné, že jí na vás záleží. Takto starostlivá a puntíčkářská Panna je.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Je pravděpodobné, že vám dají nějakou osobitou přezdívku. Celý vztah vás budou oslovovat tímto novým jménem a budou blažení, jak krásné slovo pro svoji lásku Váhy vymyslely.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Zamilovaný Štír vás nespustí z očí. Bude vás pozorovat skrz prosklené dveře, jak si myjete ruce nebo se právě oblékáte. Bude naprosto fascinovaný vaší osobou a zapomene i na to, že by měl jít do práce.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Jestli vás miluje, zjistíte tak, že zakoupí romantický výlet. Možná to bude i vaše vysněná Paříž. Na romantická a zamilovaná gesta si každý Střelec potrpí.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Své city vám dají najevo upřímným rozhovorem. Žádná gesta, řeknou vám to přímo. Tady si můžete být na sto procent jisti. Neříkají to totiž každému.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Ve Vodnáři se nikdo nevyzná, nejspíš ani on sám. Vztah s ním bude jako na horské dráze a to platí i o jeho citech. Možná ani neví, jestli vás doopravdy miluje. Chcete toto riskovat? Pokud ano, vzrůšo ohledně vaší lásky vás čeká každý den.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou hodně citlivé, takže budou mít problém se ve vašem vztahu celkově projevit. Dopřejte jim trochu času. Budete muset být první, kdo jim prokáže náklonnost. Jakmile si budou jisti vaší láskou, zahrnou vás i tou svou.

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Mohlo by vás zajímat

Další články