Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Prohrává Brenda z Beverly Hills boj s rakovinou? Z její zpovědi mrazí, blíží se snad konec?

Brenda nevypadá moc dobře.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
Shannen Doherty bojuje s rakovinou ze všech sil. Prozatím to vypadalo, že se jí daří zákeřnou nemoc porazit. Ovšem nyní zveřejnila na svém Insagramu fotku, která děsí. K tomu ještě připsala opravdu mrazivý vzkaz.

Shannen Doherty, představitelka Brendy z Beverly Hills 9210, se už více než rok pere se zákeřnou rakovinou. Herečka chtěla dlouhou dobu makat na své kariéře, a proto dlouhá léta odkládala mateřství a na děti neměla ani pomyšlení.

Dlouho také hledala svého vysněného prince. Když se po čtyřicítce rozhodla, že by se mohla konečně usadit se svým panem dokonalým, kterého konečně našla, přišla obrovská rána. Zpráva o tom, že má rakovinu, jí převrátila život vzhůru nohama během jedné minuty.

I když herečka podstoupila okamžitou a zákeřnou léčbu, rakovina se jí rozšířila do lymfatických uzlin a navždy ji zbavila naděje na vlastní děti.

Brenda se s rakovinou pere jako lev a statečně jí odolává. Nedávno ukončila chemoterapii, a jak se zdá, blýská se na lepší časy. Své fanoušky pravidelně informuje na svém Instagramu o průběhu léčby pomocí fotek.

Nyní však zveřejnila fotku, která opravdu děsí. Shannen na ní leží schoulená na nemocničním lůžku a vypadá to, že je naprosto bez energie. A není se čemu divit, chemoterapie je velmi náročná.

Ke své fotce zveřejnila tento mrazivý vzkaz:

„Den po chemoterapii není vždy zcela ideální. Někdy člověk není schopen hýbat se ani tančit. Nemůžete jíst ani myslet na to, co bude zítra. Občas máte prostě pocit, že to nedokážete. Někdy je to už naopak druhý den, nebo o dva dny později, nebo o šest dní později pryč a vy se můžete konečně hýbat. Můžete mít naději a ta možnost znamená, že možné je všechno. Přeji mé rodině a každému, kdo trpí, aby zůstal statečný, silný a pozitivní. Jdeme do toho!“

Související články

Další články