Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Prohlédněte si kočičku Scarlett Johansson kompletně odhalenou! V novém filmu ukazuje i chlupatý klín!

Tohle se prostě musí vidět v kině na velkém plátně!
Zdroj:
+ Další fotografie

Herečka Scarlett Johansson (29) je pořádně odvážná! V hororu Under the Skin, který se natáčel ve Skotsku, hraje mimozemšťanku, která svádí muže, čímž se snaží zjistit něco o lidské rase.

Téměř celý film se ale natáčel dost experimentálně a vystupují v něm opravdoví Skotové. Scarlett Johansson se totiž projížděla po skotském venkově v dodávce, ve které byly zabudované skryté kamery, a snažila se sbalit náhodné lidi na ulici. Jelikož je to Scarlett Johansson, dost snadno se jí to dařilo a nikdo ji nepoznal, protože měla paruku. Jak říká: „Nepodceňujte paruku!“

Kromě toho je to ale první film v její kariéře, kde se ukázala celá nahá, a jelikož už film běží v zahraničí v kinech (do těch našich se zatím uvedení Under the Skin neplánuje, takže si její nahotu na velkém plátně asi neužijeme), na internet unikly ty nejpeprnější obrázky.

Ukazuje na nich celé své nahé tělo včetně lehce zachlupaceného rozkroku. Ostatně je to její poslední role před tím, než otěhotněla se svým přítelem, francouzským novinářem. Asi se bojí, co s jejím tělem udělá dítě, takže ho chtěla všem ukázat ještě v době, kdy se proti němu nedá říct špatné slovíčko!

Související články

Další články