Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PROGRAM: TV Nova prozradila, na co se můžeme těšit o vánočních svátcích

Vánoce na programu televize Nova budou patřit klasickým pohádkám,
které baví.
Televize Nova připravila na vánoční svátky celou řadu oblíbených českých i zahraničních pohádek včetně animovaných příběhů a nestárnoucích komedií. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka v hlavních rolích s Tomášem Klusem, Vojtou Dykem a Zdeňkem Piškulou. Během svátečního dne se diváci mohou těšit také na oblíbené pohádky Byl jednou jeden král nebo Z pekla štěstí, chybět nebude ani americká romantická komedie Pretty Woman.

„Vánoce jsou časem klidu, pohody a rodinných setkání, proto si televize Nova pro své diváky připravila program plný nestárnoucích snímků, které zejména v tomto období udělají radost dětem i dospělým,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Můžeme se těšit na pohádky jako Honza málem králem, Mrazík, Dařbuján a Pandrhola a mnoho dalších. Z těch animovaných se můžeme těšit na Ledové království, Shrek, Kocour v botách nebo také Kráska a zvíře. Ještě před vánoci se fanoušci mohou těšit na populární sérii filmů Harry Potter.

Ani diváci tematických stanic skupiny Nova nepřijdou zkrátka. Nova Cinema nabídne oblíbené komedie (Vánoční prázdniny, Lepší už to nebude, Vánoční lov aj.), oddychové filmy pro celou rodinu (Grinch, Legenda o sovích strážcích aj.), ale také muzikály (Varieté), animované filmy (Ukradené Vánoce Tima Burtona) a dobrodružství a napětí (King Kong, Cold Creek Manor) včetně hororových snímků (Pavučina snů).

V premiéře odvysílá akční film Black Mass: Špinavá hra. I během vánočních svátků si každý divák Nova Cinema najde přesně to své. Nova 2, Nova Action a Nova Gold se budou držet svého obvyklého oblíbeného programu včetně všech populárních sitcomů, seriálů, reality show a dalších pořadů. Na Nova Gold se diváci mohou těšit na známé Silvestrovské show pod taktovkou Karla Gotta.

Na poslední den v roce, 31. prosince večer, TV Nova zařadí Silvestrovské Televizní noviny s humornými situacemi z domova i ze zahraničí a speciál Tvoje tvář má známý hlas – to nejlepší! Speciál nabídne ta nejlepší vystoupení ze třetí a čtvrté řady této zábavné show a skvělý moderátor Ondřej Sokol provede jejím zákulisím.

Související články

Další články