Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Program nové stanice Prima Show: Nabízí Like House 2 i Královny butiků

Prima Show zahájila vysílání. Nabízí Like House 2 i Královny butiků
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
+ Další 2 fotografie
televize

Televize Prima spustila v pondělí 25. října už svůj jedenáctý televizní kanál, který dostal název Prima Show. Bude se zaměřovat na žánr reality show a cílit na mladé diváky. Nový program mimo jiné nabízí druhou sérii české show Like house 2 s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a diváci se dočkali premiéry Královny butiků, která má být mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů stylisty Filipa Vaňka.

Kromě premiérových pořadů Like House 2 a Královna butiků, nechybí v programu Prima Show ani zahraniční pořady – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách. Novináře o tom na tiskové konferenci informoval generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Program

Jako svůj první pořad nabídne americkou řadu Výměny manželek. Od 18:10 následuje druhá řada reality show Like House, která má být jedním z opěrných bodů původního vysílání nového kanálu. V prvním dni vysílání je dále v nabídce od 19:05 reality show Farmář hledá ženu (česká verze) a od 20:10 další z původních pořadů Prima Show, a to soutěžní pořad Královny butiků. Jde o módní reality show, která se bude vysílat každý den a v pátek nabídne finále. Reality show Like House bude mít na nové stanici také svou noční verzi, vysílat se bude od 22:20 pod názvem Like House Night Show.

Nový kanál chce oslovit mladé diváky

"Volně dostupný televizní kanál dominantně zaměřený na reality show na českém trhu chyběl, a proto přicházíme s Prima Show. Nový kanál si klade za cíl oslovit mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních nebo zahraničních show," uvedl Singer.

Prima o licenci na vysílání nového kanálu Prima Show zaměřeného na mimoevropskou zábavní tvorbu požádala v polovině srpna. Licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání získala na 12 let na šíření prostřednictvím zemských digitálních vysílačů nebo přes internet. Kanál bude vysílat 15 až 24 hodin denně v českém jazyce v rámci celé České republiky.

Prima letos v polovině června spustila svůj desátý celoplošný kanál Prima Star. Je zaměřený na seriály, zábavné pořady, soutěže a reality show z původní tvorby skupiny. Dostupný je buď terestricky nebo prostřednictvím internetové televize. Na začátku září měl podíl na sledovanosti okolo půl procenta.

Skupina Prima v současné době provozuje vysílání desíti celoplošných stanic, hlavní je plnoformátová TV Prima. V roce 2020 přibyl zpravodajský kanál CNN Prima News. Zářijový průměrný podíl na sledovanosti skupiny byl 27,4 procenta u celodenního vysílání a 28,3 procenta v prime time v divácké skupině 15+.

Jak Prima Show naladit?

Kdo sleduje televizi klasicky prostřednictvím antény, tedy v DVB-T2, naladí novou Primu Show po celém území České republiky v síti s označením Multiplex 22. Pokud se náhodou v seznamu kanalů neobjevila sama, stačí spustit automatické ladění. Její pozice byla dříve označena jako „Test 2“.

Související články

Další články