Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Program na Vánoce: S čerty nejsou žerty a Pyšná princezna se blíží. Kdy uvidíme české pohádky?

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
program na vánoce
Máte rádi české pohádky? Těšíte se na Pyšnou princeznu? Nebo vás více baví Petr a princezna Adélka v kultovní čertovské komedii S čerty nejsou žerty? Podívejte se na vánoční programové schéma televize Prima.

Společné sledování oblíbených pohádek a filmů s rodinou už neodmyslitelně patří k vánočním svátkům. I letos proto televize Prima připravila bohatý program, ve kterém si na své přijdou ti nejmenší diváci stejně jako milovníci premiérových filmů. Z klasických pohádek nebudou chybět oblíbený Princ Bajaja, Pyšná princezna či Hrátky s čertem, ke slovu ale přijdou i novější české pohádky jako Kozí příběh či premiéra koprodukční pohádky Když draka bolí hlava. Filmová nadílka přinese Nekonečný příběh, Vánoce a spol., Kdo je ten pravý? a mnoho dalšího.

Kevin bude zase sám doma

Štědrý den se ponese především ve znamení pohádek. Hned u snídaně se děti mohou těšit na animovaný film Trollové, následovat budou Rolničky, kam se podíváš, Lízin let do nebe i premiéra francouzského filmu Vánoce a spol. Odpoledne pak přijdou na řadu české klasiky Princ Bajaja a Sedmero krkavců. Při rozbalování dárků bude z obrazovek bavit chlapec Kevin, který se na Vánoce ocitne Sám doma. Na pokračování jeho zábavných dobrodružství se mohou diváci těšit v dalších dnech. Sváteční večer završí rodinná komedie Táta je doma 2.

Silvestr ve znamení humoru

Sváteční program je připraven i na silvestrovský večer. Ten odstartuje silvestrovské vydání Prima Partičky, na které naváže Český mejdan s Impulsem a diváci se mohou těšit i na speciální sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku Česko Slovensko má talent. Nový rok odstartuje filmem Pařba všech pařeb: Poslední kocovina. Na novoroční den je pak připraven rodinný program s filmy Spongebob ve filmu: Houba na suchu, Bláznivá školka či Dunston: Sám v hotelu. Večer završí premiérová komedie Manžel na zkoušku.

V rámci adventu odvysílá televize Prima už tradičně 22. prosince večer přímý přenos charitativního koncertu Nadačního fondu Kapka naděje z Vinohradského divadla.

Pestrý vánoční program čeká na diváky i na malých kanálech. Prima COOL nabídne akční prosinec s filmy Zachraňte vojína Ryana, Amazing Spider-Man 2, Policajt z Beverly Hills nebo Růžový panter I a II i premiéru snímků Solomon Kane a Kon-Tiki.

Filmový kanál Prima MAX přinese oblíbené české filmy jako Rozpuštěný a vypuštěný nebo Zítra vstanu a opařím se čajem spolu s premiérami světových hitů Přes noc třicítkou, Matky na tahu o Vánocích a Cesta za králem trollů. Pokračování tematického dokumentu Kapří monstra II nabídne kanál Prima ZOOM a Prima KRIMI nenechá zločince na pokoji ani o Vánocích a pustí na ně Drsného šerifa ve stejnojmenném premiérovém seriálu.

České pohádky jsou klasika

24. 12. 2019 – Princ Bajaja

25. 12. 2019 – Pyšná princezna

26. 12. 2019 – Hrátky s čertem

26. 12. 2019 – S čerty nejsou žerty

27. 12. 2019 – Panna a netvor

28. 12. 2019 – Šíleně smutná princezna

29. 12. 2019 – Princ a Večernice

Mohlo by vás zajímat

Další články