Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Profesor, který je opravdovým vzorem? Během přednášky mu ve třídě začalo brečet miminko a on zareagoval naprosto skvěle!

Sydney Engelberg je frajer!
Představte si tu situaci ve své současné či bývalé škole. Učitel je uprostřed výkladu o něčem zdánlivě důležitém a najednou zničehonic mu výklad přeruší ostrý křik malého dítěte. Jak by zareagoval?

Lépe než Sydney Engelberg ze Židovské univerzity v Jeruzalémě by to ani nešlo.

Jedna z jeho studentek nemohla sehnat hlídání pro svého chlapečka, ale zároveň nechtěla přijít o přednášku oblíbeného profesora. Rozhodla se to tedy risknout a do učebny dorazila i s malým dítětem. To ale začalo po chvíli řvát na celé kolo. Maminka se okamžitě zvedla a s rudým obličejem se měla k odchodu.

Pak se ale stalo něco naprosto neočekávaného.

Profesor vzal malého chlapce do náručí, uklidnil ho natolik, že přestal plakat, a poté nevzrušeně pokračoval v přednášce, jako by se nic nestalo.

Sydney Engelberg učí již 45 let a jeho dcera reportérům řekla, že tahle situace není nijak výjimečná.

„On prostě děti miluje, sám má 5 vnoučat a studentkám často říká, ať je klidně přinesou do třídy. A protože je to on, kdo po třídě chodí a je v pohybu, tak si je rád vezme a uklidní je.“

Dovedete si něco takového představit u nás?

Mohlo by vás zajímat

Další články