Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Profesionální manžel Petr Koukal: Z Gábiny jsem vyrobil nepřítele národa!

Petr Koukal má pocit, že ukradl národní poklad. Tím národním pokladem má
na mysli svou manželku Gabrielu.
Jako badmintonistu Petra Koukala (32) česká veřejnost příliš nevnímala. A to i přesto, že patřil mezi světovou špičku. Tento sport je totiž v České republice velmi nepopulární. Do podvědomí se tak Koukal dostal až tehdy, kdy začal jeho boj s rakovinou varlat. Zákeřnou nemoc porazil, napsal o tom knihu a snažil se pomáhat lidem, které potkal stejný osud. Zdálo se, že ho snad nemůže mít někdo na seznamu neoblíbených celebrit. Jenže on se také stačil oženit s nejlepší českou biatlonistkou Gabrielou Soukalovou (28), dnes už Koukalovou, a to je podle něj důvod, proč ho dnes mnoho lidí nemá příliš v lásce.

Své manželce také Petr začal dělat manažera a od té doby se hodně změnilo. Gabriela, kdysi miláček národa, která v Česku proslavila tehdy vůbec ne oblíbený biatlon, se rozhodla ukončit kariéru a také napsat velice kontroverzní knihu (kterou vydalo Koukalovo vydavatelství), kde doslova plive na mnoho svých trenérů, kolegů a kolegyň.

A její transformace z lehce střelené, ale uznávané a úspěšné sportovkyně v „něco podivného“, co občas zpívá a občas maluje, pokračovala. Mnoho lidí Koukalová svým novým já zklamala. A mnoho lidí také z této změny viní jejího muže a manažera v jedné osobě – Petra Koukala. On sám je ale jiného názoru.

„K ničemu jsem Gábinu nenavedl. Naopak jsem často zdůrazňoval, aby do knížky některé věci nepsala,“ říká Koukal pro nejnovější číslo týdeníku Květy.

On sám se spíše staví do role pečovatele. „Gábina měla psychické problémy, staral jsem se o ni a starám, přirozeně, vždyť je to moje žena.“

Sám Koukal ale přiznává, že na knize své ženy vydělává. A to nejspíše dost slušné peníze! „Ale s vidinou zisku to Gábina nepsala, to je nesmysl,“ upozorňuje Koukal.

V již zmíněné knize Koukalová uvádí, že měla během své kariéry problémy s poruchou příjmu potravy. Někteří lidé jí to ale nevěří. Jsou názory, že vrcholový sport by s bulimií a anorexií dělat nešel. Koukal ale jasně uvádí, že jeho žena si nic nevymyslela a vše, co v knize na toto téma zaznělo, je pravda! „Nechápu, jak si to někdo může myslet.“

„Kdybychom chtěli na knížce opravdu vyrejžovat maximum, tak z Gábiny přece uměle ‚nevyrobím‘ nepřítele národa, ale naopak vymyslíme něco srdceryvného, aby byla dál miláčkem národa. Kariéru mohla přerušit z moha jiných důvodů, třeba kvůli mateřství, a dál se usmívat z billboardů a reklam. Takhle o mnoho sponzorů přišla,“ dodal ještě Koukal, který dále přiznal, že do budoucna by rád přivedl na svět prvního potomka.

Těžko však uvěřit, že by Koukal z autobiografie své ženy „vyrejžoval“ víc, kdyby ji dále prezentoval jako hodnou, úspěšnou a střelenou biatlonistku. Rebelky přeci frčí víc!

Mohlo by vás zajímat

Další články