Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Producent Yemi A.D. sbírá vavříny, koronaviru navzdory

Producent Yemi A.D. sbírá vavříny, koronaviru navzdory
Zdroj: JAD Productions
Ocenění
Bea World – mezinárodní festival eventů a živé komunikace rozdával ocenění nejlepším světovým projektům. Včerejší slavnostní ceremoniál se letos, stejně jako většina nominovaných projektů, přesunul do online prostoru. V živém přenosu si trofeje odnesla již poněkolikáté česká kreativní agentura JAD Productions zakladatele Yemiho A.D. Z celkem 7 nominací s hned třemi svými projekty proměnila v tvrdé mezinárodní konkurenci 188 přihlášených projektů z 23 zemí 4 ceny, včetně zlaté v kategorii virtuálních eventů.

Yemiho tým zaujal inovativním a kreativním přístupem k projektům, které byly vytvořeny v rekordně krátkém čase, kdy se celý svět eventů a setkávání ocitl díky koronavirové pandemii ze dne na den v izolaci, a musel své dosavadní aktivity transformovat do online prostoru.

„Jsem pyšný, že jsme i letos dokázali uspět v tvrdé konkurenci velmi diverzních projektů. Potkávání lidí, což je a byla dlouhá léta naše mise a poslání, se díky těmto projektům povedlo převést na virtuální platformu, která lidem umožnila zachovat kontakt, vyměňovat si nápady, názory i řešení. Dali jsme do toho společně s týmem XLAB Realtime všechno. Přineslo to své ovoce a já jsem nesmírně vděčný, že si celosvětové zlato odnášíme právě za technologii virtuálních služeb“ uvedl k výjimečnému úspěchu producent Yemi A.D. který mezinárodní 28člennou porotu zaujal jak svými vlastními projekty, tak zlatem oceněnou virtuální konferenci pro inovativní českou pojišťovnu ¨Direct Mezi vlastními projekty bodovala sérií live stream konferencí "Anti-Panic Platform"https://vimeo.com/421921241/915a4ff1ce realizovaných ve spolupráci s Aspen Institute CE jakožto prvním českým počinem a pomocí v reakci na nastalou krizi. V druhém případě šlo o transformaci taneční školy Dance Academy Prague do live stream provozu, kdy díky spojení s partnerem T-mobile nabídli zdarma taneční lekce na dálku dětem a rodinám uzavřeným v karanténě.

Klíčem k úspěchu v tak náročné době je dle Yemiho slov adaptabilita. „Díky tomu, že jsme malý flexibilní tým, který se nebojí jít do partnerství i s lidmi a subjekty, které by mohly být primárně vnímány jako konkurence, se navzájem posilujeme. Díky propojení s XLAB Realtime, který má velkou zásluhu na získání ocenění, jsme dokázali, aby nevelká firma z nevelké země, jakou je Česko, mohla uspět na světové scéně bez ohledu na velikost trhu, kde působí nebo objemu rozpočtu, se kterým pracuje. To hlavní, na čem záleží je kreativita a partnerství,“ doplnil Yemi A.D.

Přehled kategorií a ocenění pro JAD Productions na BEA WORLD 2020

VIRTUAL SERVICE: 1. místo Direct e-conference

NON PROFIT/CSR DIGITAL/HYBRID EVENT: 2. místo Antip-Panic Plaftorm

USE OF DIGITAL TECHNOLOGY: 2. místo Anti-Panic Platform

CULTURAL MUSICAL AND SPORTING DIGITAL/HYBRID EVENT: 3. místo Dance Academy Live

Více o JAD Productions

JAD Productions je eventová a kreativní agentura založená mezinárodně uznávaným multidisciplinárním kreativcem Yemim A.D. Je složena ze tří nezávislých subjektů: JAD Events, JAD People a JAD Digital. Široké spektrum specializace umožňuje agentuře vytvářet úspěšné projekty od eventů přes hudební videa až po reklamy. Od svého založení pracovala agentura s klienty jako Google, T-Mobile, L’Oréal, Coca-Cola nebo Hilton a hrála zásadní roli v úspěchu videa Runaway od Kanye Westa a při jeho světové tour Yeezus. S více než 100 uskutečněnými eventy a projekty ročně ve více než 45 zemích za poslední dekádu se agentura díky své kreativitě řadí mezi přední světové hráče.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy