Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Producent Lídy Baarové Jiří Jurtin se zabil, nechal tu obří dluhy a malé dítě (4): První slova jeho poslední ženy

Jiří Jurtin se prezentoval jako drsný boss.
Zdroj: Se souhlasem Jiřího Jurtina
+ Další fotografie
VYJÁDŘENÍ

Producent řady diváckých filmových hitů, jako jsou Babovřesky, Lída Baarová, Bestiář, Bony a klid 2, Kameňák 4, Czech Made Man nebo Hranaři, spáchal sebevraždu. Poprvé od pondělní zprávy o nalezení těla promluvila jeho poslední manželka Denisa Jurtin. Co řekla eXtra.cz?

Jiří Jurtin: Sebevražda

Producent Jiří Jurtin, který stál kromě filmů i za muzikály Mamma Mia, Ať žijí duchové! nebo za posledním a nakonec zkrachovalým muzikálovým provedením Tři oříšků pro Popelku, si vzal život.

V pátek rozeslal podle informací eXtra.cz přátelům SMS o tom, že nemůže dál, od té doby ho hledala policie. Našla ho až po pondělním oznámení jeho spolupracovníka o GPS poloze auta, které používal.

„Mohu potvrdit, že v pondělí 26. 9. 2022 po 14. hodině na základě oznámení občana hlídka obvodního oddělení Nymburk našla vozidlo v chatové oblasti Kersko, ve kterém se nacházel muž bez známek života, ročník 1976. Byla nařízena pitva, která určí přesné příčiny úmrtí,“ sdělila eXtra.cz středočeská policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Tvrdil, že má rakovinu slinivky

Nad příčinami jeho skutku se spekuluje. Jednak jsou tu stamilionové dluhy, dále pak zdravotní potíže, například těžká cukrovka, exproducent se měl předávkovat inzulínem a léky.

Jiří Jurtin navíc nedávno webu Expres.cz dokonce sdělil, že má rakovinu slinivky. O zhoubné nemoci, i když jiného typu, hovořil ale i před jinými lidmi, a tehdy prý historka končila úspěšným vyléčením nemoci.

Někteří říkají, že Jurtin byl pohádkář a k tomu, aby z někoho vylákal peníze nebo aby oddálil splácení dluhů, byl schopný vymyslet si úplně cokoli. Těžko soudit, jestli to mohl být i tento případ, nebo si na život nakonec skutečně sáhl kvůli zákeřné chorobě.

Denisa Jurtin: Jiřímu pomáhala až do konce

Okamžitě po jeho smrti se navíc vyrojily nepotvrzené zprávy, že prý v pátek, tedy v den pravděpodobného úmrtí Jiřího Jurtina, mělo dojít k hádce mezi ním a jeho exmanželkou kvůli neplacení alimentů na čtyřletého syna Bastíka. „Vyhrožovala mu, že ho udá a že půjde sedět, protože už kvůli tomu měl podmínku,“ tvrdí jeden ze zdrojů.

To ale Denisa striktně odmítá.

„To jsou lživé informace. Nikdy bych nikomu nevyhrožovala. Byl to otec mého syna, jsem velmi lidská, a i když měl problémy, vždycky jsem vše pochopila a pomohla mu. Žádný konflikt jsme ani neměli,“ sdělila eXtra.cz s tím, že jde o velmi citlivou věc a že by rodina raději celou záležitost řešila v soukromí.

„Jiřímu jsem se vždy snažila pomoci kvůli malému. Nemohu o něm říct nic špatného. Byl to hodný člověk,“ dodala pak závěrem bývalá modelka, která loni opustila společný domek v Kersku a se synem se odstěhovala. Nemovitost, která byla psaná na ni, následně prodala.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy