Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Soutěžte o zájezd pro dva do Egypta a prodlužte si léto!

Zdroj: Shutterstock
+ Dalších 8 fotografií
Soutěž

Možná máte pocit, že léto je za námi a už nás čekají jen teplé bundy, sychravo a chladno. Opak je pravdou! Prodlužte si léto, co to jde a poznejte místa, která mají co nabídnout.

Vyrazit můžete třeba do Egypta.

Návštěvou Egypta zjistíte, že život pod hladinou Rudého moře je tak pestrý a barevný, že na to pouhé fotky nebo vyprávění druhých nestačí. „Hezčí místo pro klasické potápění než Egypt, byste hledali opravdu obtížně. Potápěči sem díky stále příjemným teplotám jezdí pozorovat mořský svět po celý rok. Vyhlášeným střediskem je Marsa Alam, které je díky své divoké podmořské fauně a flóře označováno za podmořský ráj,“ říká tisková mluvčí CK Blue Style Ilona Topolová.

Ráj pro milovníky podmořského světa

Egypt je bez přehánění rájem pro milovníky šnorchlování, život pod hladinou Rudého moře je prostě senzace, kterou musíte zažít. Nejvhodnější podmínky pro milovníky podmořských tajemství nastávají na podzim a na jaře. V létě vám vzhledem k vysokým teplotám hrozí spálení, a je třeba proto použít velké množství opalovacího krému s faktorem. V zimě je zase třeba při plánovaném šnorchlování přibalit do kufru neopren.


Pokud budete mít štěstí a stanete se výherci zájezdu, budete mít z čeho vybírat.
Marsa Alam se chlubí vyhlášenými místy, kde lze objevovat korálové útesy, potkáte zde murény nebo želvy, uvidíte i vraky lodí.

Želvy, delfíni i faraon

Velmi lákavě zní pozvánka na probádání korálového útesu Elphinstone Reef. Jeho průměrná hloubka je zhruba 20 m, přístupný je přímo z lodi. V nejhlubším bodě je podle místní legendy uložen sarkofág neznámého faraona!

Za návštěvu rozhodně stojí i další místa - korálové útesy Abu Dabbab jsou vyhlášené výskytem vzácných velkých želv a dugongů, v Sataye narazíte na delfíny, na ostrově Zabargad zase na několik vraků lodí.


V Marsa Alam si přijdou na své i ti, kteří rádi zkoušejí vodní sporty, třeba windsurfing, vodní lyže nebo parasailing.
Mezi oblíbené hotely v této oblasti pyšnících se všemi NEJ, pro která je tato destinace vyhledávaná, patří hotel Fantazia Resort. Je to perfektní místo, ve kterém se snoubí nedotčené vody Rudého moře, korálové útesy, podmořské přírodní scenérie, skvělé vybavení a servis.

Soutěž o exkluzivní zájezd pro dva do Egypta

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Blue Style jsme si pro vás připravili soutěž o exkluzivní zájezd pro dva. Držte si palce a utkejte se o výhru. Tou je pobyt v hotelu Fantazia Resort 5* v Marsa Alam. Pokud uspějete, bude pro vás připraven pobyt do 18.10., a to ve standardním pokoji s bočním výhledem s All Inclusive stravováním.
Vyhrává 1500. zaslaná správná odpověď. Soutěžit můžete do 1.10., pro účast stačí vyplnit soutěžní formulář. Každý může odpovědět pouze jednou. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Vyplňte soutěžní formulář:

Podmínky soutěže soutěže naleznete zde.

Související články

Další články