Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Prodělala 20 operací, než jí bylo šest let! Holčička se zvláštní chorobou chce být roztleskávačkou

Malá Fionah je velice statečná!
Zdroj: profimedia.cz
Šestiletá Fionah Scimeca z USA trpí zvláštní chorobou páteře. Od svých pěti měsíců prodělala okolo dvaceti operací páteře. Většinu svého života strávila po nemocnicích, to jí však nezabrání v jejím snu stát se roztleskávačkou.

Ubohá dívenka trpí Klippel-Feilovým syndromem, který jí křiví páteř. Jedná se o zvláštní zakřivení nebo vybočení některých obratlů. To způsobuje špatnou pohyblivost nebo viditelnou deformaci těla. Postižení tímto syndromem často vypadají, že nemají krk.

Maličká Fionah za svůj krátký život prodělala již okolo 20 operací a některé zanechaly ošklivé jizvy na jejích zádech. Fionah je ale velmi statečné dítko.

Navíc je nadšenou roztleskávačkou. Její tým dokonce vyhrál několik ocenění. Být úspěšnou roztleskávačkou je jejím velkým snem, ve kterém ji matka Shawna plně podporuje. Shawna sdílí dojemný příběh své dcery na Instgramu, díky tomu tak dobyl internet.

Související články

Další články