Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Prodělal covid, přežil mrtvici a "vstal z mrtvých": Jindřich Forejt se probral z kómatu

Prodělal covid, přežil mrtvici a "vstal z mrtvých": Jindřich Forejt se probral z kómatu
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
umělý spánek
Jindřich Forejt (43), který byl před dvěma týdny převezen do nemocnice kvůli mrtvici, se probral z umělého spánku. Během doby, kdy byl Forejt v kómatu, byl omylem pohřben bývalým ministrem kultury Danielem Hermanem a mluvčí Hradu Jiří Ovčáček se za něj ještě pomodlil. Oba dva později svá tvrzení vyvrátili, neb šlo o planý poplach.

Odborník na etiketu Jindřich Forejt před dvěma týdny skončil v nemocnici v mrtvicí. Nebylo to dlouho od doby, co prodělal nákazu koronavirem. Dva týdny pak bývalý prezidentský protokolář strávil v kómatu, ale v sobotu večer se podle všeho probral. Na svém Twitteru o tom informoval předseda Rady ČTK David Soukup.

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček a exministr kultury Daniel Herman krátce po hospitalizaci Forejta přišli s tím, že je odborník na etiketu po smrti. Tweety nevydržely ani den, neboť zmizely jen chvíli poté, co se ukázalo, že Forejt nezemřel, ale je stále v umělém spánku.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy