Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Prodělal covid, přežil mrtvici a "vstal z mrtvých": Jindřich Forejt se probral z kómatu

Prodělal covid, přežil mrtvici a "vstal z mrtvých": Jindřich Forejt se probral z kómatu
Zdroj: Profimedia
umělý spánek
Jindřich Forejt (43), který byl před dvěma týdny převezen do nemocnice kvůli mrtvici, se probral z umělého spánku. Během doby, kdy byl Forejt v kómatu, byl omylem pohřben bývalým ministrem kultury Danielem Hermanem a mluvčí Hradu Jiří Ovčáček se za něj ještě pomodlil. Oba dva později svá tvrzení vyvrátili, neb šlo o planý poplach.

Odborník na etiketu Jindřich Forejt před dvěma týdny skončil v nemocnici v mrtvicí. Nebylo to dlouho od doby, co prodělal nákazu koronavirem. Dva týdny pak bývalý prezidentský protokolář strávil v kómatu, ale v sobotu večer se podle všeho probral. Na svém Twitteru o tom informoval předseda Rady ČTK David Soukup.

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček a exministr kultury Daniel Herman krátce po hospitalizaci Forejta přišli s tím, že je odborník na etiketu po smrti. Tweety nevydržely ani den, neboť zmizely jen chvíli poté, co se ukázalo, že Forejt nezemřel, ale je stále v umělém spánku.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy