Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Prodejná ku... Alex Mynářová obdržela vulgární vzkaz od Jana Rejžka

Prodejná ku... Alex Mynářová obdržela vulgární vzkaz od Jana Rejžka
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Útok
Manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (53) na svém facebookovém profilu zveřejnila, jaké dostává vzkazy od lidí. Paní Alex Mynářová (37) veřejnosti ukázala vzkaz, který psal někdo, kdo se jmenuje Jan Rejžek. Nebo to alespoň o sobě tvrdí. Je možné, že by takto vulgární byl známý filmový kritik a spisovatel?

Když jste manželkou ostře sledovaného hradního kancléře Mynáře (53), tak musíte počítat s tím, že se objeví i drsná kritika. Jsou ale věci, které jsou za hranou.

"Objevila jsem v messengeru složku spam a v ní některé archivní kousky. Musím Facebook pochválit, slušné lidi od plevele filtruje účinně," napsala Alex Mynářová na svém facebookovém profilu a přidala otisk z messengeru.

Dne 29. dubna 2019 paní Alex napsal někdo, kdo se jmenuje Jan Rejžek a používá stejnou fotku, jakou má známý filmový kritik a spisovatel.

"Jste prodejná k*nda, víte to," tak zní vzkaz pro paní Mynářovou.

V originálu věty je špatně zvolená interpunkce. Pisatel byl buď rozrušený, nebo netuší, že v češtině se mezi interpunkčním znaménkem a dalším slovem dělá mezera. Byl rozrušený opravdu Rejžek Nebo se za filmového kritika někdo vydává?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy