Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Prodavač v hračkářství v Náchodě znásilnil chlapce (6): Dostal směšný trest, lidé se bouří!

+ Dalších 8 fotografií
odporný čin
Soud v Hradci Králové rozhodl o trestu pro Dominika M. (18), jenž znásilnil šestiletého chlapce, který si do hračkářství, kde prodával, přišel koupit hračku. Chlapec měl u sebe 100 korun a mladík mu nabídl, že pokud s ním půjde na dvůr, dá mu panáčka Lego zadarmo. Na dvoře se pak chlapcovou rukou ukájel a strčil mu přirození do úst. Za svůj čin si má odsedět jen 4 roky a lidé se bouří!

Šestiletý chlapec si ze znásilnění ponese trauma až do konce života. Předškolák trpí nočními můrami, bojí se tmy, počůrává se a na procházce s babičkou dokonce začal po okolo jdoucím muži házet šišky. Když se ho babička zeptala, proč to dělá, řekl jí, že by to nepochopila. Lidé se zcela pochopitelně bouří, že pachatel dostal tak nízký trest.

Rozhodnutí soudu plynulo především z polehčujících okolností. Pachatel se ke svému činu prý přiznal, spolupracoval s policií a rodině znásilněného chlapce se omluvil. To ale podle veřejnosti chlapci nijak nepomůže a nikdo nemůže pochopit, proč si mladík ve vězení neodsedí delší dobu.

Lidé se bouří.** „4 roky za zničený život malého chlapce. Soudci, proberte se už,“** posílá jedna z komentujících k soudu jasný vzkaz. „4 roky? To je výsměch slušným lidem. Já bych dostal 15 let za to, co bych s tím srá*em udělal, kdyby ublížil mým dětem,“ píše další, který naráží na nesmyslnost našich zákonů. Na další názory a drsné vzkazy obyčejných lidí se podívejte do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články