Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Proč?! Znělka legendárního seriálu Hra o trůny v kozím podání, kterou si pouští miliony lidí! To nepochopíš

Taky se vám občas stane, že narazíte při brouzdání internetem na takovou hovadinu, že si řeknete - ok, dost bylo pro dnešek počítače?

Přesně tohle se stalo totiž nám, když jsme viděli tohle šílené kozí video. Jenže potom jsme si všimli, že má hodně přes čtyři miliony zhlédnutí!

Na kanálu YouTube je k nalezení pod názvem Game of Goats, tedy Hra o kozy. A je to jednoznačně ten nejtrapnější pokus o parodii, remake nebo jakkoli tomu chcete říkat.

V průměru stojí natočit jednu epizodu Hry o trůny okolo 6 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba neuvěřitelných 120 milionů korun. Za tuto částku by mimochodem mohly vzniknout čtyři velmi drahé celovečerní české filmy do kina.

Takže kozí znělku si nejoblíbenější seriál všech dob rozhodně nezasloužil, jenže co naplat… Někteří jsou z toho vydření a my bychom vám přeci nemohli upřít žádnou pecku, která je právě trendy.

Mohlo by vás zajímat

Další články