Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč zemřel slavný muzikant George Michael? Měl problémy s drogami a dokonce upadl i do kómatu!

Byl to ohromný zpěvák!
Zdroj: archiv
Bohužel přinášíme další smutnou zprávu. I když jsou Vánoce, tak smrt je neúprosná a rozhodně si nevybírá. Nyní nám vzala pěveckého velikána George Michaela. Zpěvák odešel v poměrně mladém věku třiapadesáti let. Co stojí za příčinou úmrtí se neví. Ale je veřejně známo, že George měl dlouhodobé zdravotní problémy, a také se potýkal s problémy s drogami.

Letošní Vánoce jsou opravdu smutné. Nejdříve odešla do hereckého nebe skvělá herečka Luba Skořepová, poté celý svět zasáhla tragická zpráva o pádu letadla, na jehož palubě byl fenomenální sbor Alexandrovců.

No a aby toho nebylo málo, tak brzy ráno z neděle na pondělí informoval server BBC o smrti hudebního velikána George Michaela.

Ten naprosto náhle den po Vánocích odešel do hudebního nebe ve věku třiapadesáti let.

Zpěvák údajně odešel pokojně během vánočních svátků a policie neshledala nic podezřelého na místě, ale příčina smrti zatím není známá.

„S velkým smutkem můžeme potvrdit, že náš milovaný syn, bratr a přítel George pokojně zemřel doma o vánočních svátcích. Rodina si přeje, aby se respektovalo její soukromí v této těžké chvíli. Zatím nebude žádný další komentář,“ uvedlo v prohlášení hudební vydavatelství.

Nicméně zpěvák se dlouhodobě potýkal se zdravotními problémy. Dokonce byl několikrát hospitalizován. V roce 2011 byl na několik dní v rakouské nemocnici kvůli silnému zápalu plic. Bohužel během této nemoci upadl i do kómatu. Jeho evropské turné proto muselo být zrušeno.

Naposledy strávil nějakou dobu v nemocnici v roce 2014. Není také žádnou novinkou, že zpěvák měl v minulosti problémy s drogami.

Autor hitu Last Christmas nebo Wake Me Up Before You Go Go byl v roce 2010 zatčen policií a odsouzen na osm týdnů kvůli řízení auta pod vlivem drog, držení marihuany a způsobení dopravní nehody.

Rodina s ohledem na citlivost celé věci požádala veřejnost o respektování soukromí. K této smutné události se nebude nijak vyjadřovat. Tudíž co doopravdy stojí za smrtí tohoto velikána je doposud záhadou.

Poslechněte si jeden z jeho největší hitů, který ještě před dvěma dny z něl napříč celým světem:

Související články

Další články